5 Грудня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Піднебесся із перших кроків: коридор у блакитних тонах

Вдале рішення від Dekoratorium.


Вибрати колірну гаму для коридора – завдання не з легких. Зазвичай це приміщення не достатньо  освітлене та не надто просторе, тож спричиняє чимало проблем із плануванням і дизайном. Найкраще рішення для такого приміщення – це  світлі відтінки, проте в коридорі найчастіше не уникнути бруду і плям. Вдале рішення підкаже Dekoratorium.

Піднебесся із перших кроків: коридор у блакитних тонах

Вибір кольорової гами для коридору залежить від його величини, умеблювання, освітлення та власних вподобань. Пропонуємо Вам творчий експеримент із блакитною палітрою, яка не тільки візуально збільшить інтер’єр коридору, але й створить відчуття легкості й чистоти.

Обираючи блакитний для свого коридору, не обов’язково обмежуватись тільки одним кольором. Відтінки блакитного можна підкреслити контрастними кольорами або посилити синьою палітрою. Для цього підійдуть меблеві гарнітури, аксесуари, декоративні оздоби тощо.

Оскільки блакитний належить до холодної гами кольорів, він гарно поєднується з білим або пастельними відтінками.

Порада нашого експерта: Фарбування – справа відповідальна, тому увесь процес слід добре продумати, а матеріали вибирати лише надійні. Саме тому рекомендуємо зупинити свій вибір на матовій латексній фарбі Śnieżka Mattlatex. Вона ідеально підходить для коридорів, оскільки пофарбована поверхня матиме стійкість до механічних пошкоджень та миття (2-й клас стійкості згідно з нормами ДСТУ EN 13300), водночас фарбоване покриття дозволяє стінам «дихати».  Латексна фарба для інтер’єрів Śnieżka Mattlatex виготовлена на основі технології Compact Comfort System має добру адгезію та легка у використанні. Також виріб внесено до Реєстру екологічно сертифікованої продукції. Śnieżka Mattlatex  чудово підійде для декоративного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових і гіпсокартонних поверхонь, деревини та деревопохідних матеріалів, а також для скловолокнистих і флізелінових шпалер усередині приміщень.  Фарба дає можливість експериментувати із тонуванням за допомогою системи Śnieżka Color System та універсального пігментного концентрату Colorex. Наносити фарбу слід на заздалегідь підготовану суху поверхню у два шари за допомогою валика, пензля або розпушувача. Перед нанесенням другого шару переконайтесь, що пофарбована поверхня висохла.

 

Піднебесся із перших кроків: коридор у блакитних тонах

Яскравий блакитний краще поєднувати з насиченими  кольорами.  Наприклад, блакитний інтер’єр коридора можна поєднати з м’якими меблями бірюзового кольору із золотавими фрагментами та аксесуарами. Світлий відтінок блакитного гармоніюватиме з вишневим, кольором мокрого асфальту, малиновим,  жовтим, шоколадним, бузковим, лимонним тощо. Яскраві акценти можна додати за допомогою рамки для дзеркала, пуфів, подушок, вішака, декоративних панно і картин.

Піднебесся із перших кроків: коридор у блакитних тонах

Поєднання блакитного та бежевого тонів додасть класичної нотки в інтер’єрі. Насичений бежевий краще використати як основний колір,  підкреслюючи його блакитним. Насамперед орієнтуйтесь на своє естетичне чуття і вподобання, адже справжня гармонія всередині нас.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...