30 Квітня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ЕКСТЕР'ЄР

Дизайн подвір’я: 3 секрети затишного екстер’єру

На що звернути увагу


Дизайн подвір’я приватного будинку – можливість кожного спробувати себе у ролі ландшафтного дизайнера. На що потрібно звернути увагу та яких правил дотримуватися, впорядковуючи прибудинкову ділянку своїми руками, читайте у нашому матеріалі.

Зони відпочинку. Овочі і зелень просто з грядки – це чудово, проте засаджувати городиною всі вільні сотки не варто. Можна частину території відвести для городу, а інший простір використовувати з іншою метою. Один із сучасних трендів – облаштування екстер’єру дому під зони відпочинку: їдальню просто неба з мангалом, дитячий майданчик, простір з гамаком і міні-басейном чи мініатюрним полем для гольфу.

Озеленення. Озеленити подвір’я своїми руками можна за допомогою газону, кущів, клумб, альпійської гірки з водоспадом, фруктового саду. Чим більше зелених насаджень, тим більше уваги потрібно буде приділяти догляду за ними у різні сезони. Зважайте на свої можливості – інколи достатньо галявини з газоном і зручними доріжками.  

Декор. Доповнити дизайн подвір’я можна цікавими декоративними елементами: садовими статуями, вазонами, старими меблями тощо. Обов’язково подумайте про освітлення: на гілки дерев чи дах альтанок можна повісити гірлянди або прикрасити світильниками газон біля доріжок.

Лайфхак від ТМ Śnieżka

Якщо ви вирішили прикрасити подвір’я старими стільцями, бабусиним сервантом, піаніно – будь-якими дерев’яними предметами, потурбуйтеся про захист їхньої поверхні від вологи і перепадів температури. Для цього скористайтеся зовнішнім лаком з лінійки ТМ Vidaron

Сучасна формула UV NANO-BLOCKER, виготовлена на основі дисперсії наночастинок оксиду церію, захистить  волокна деревини від впливом УФ-випромінювання і води. Лак прозорий, тому ним можна вкривати навіть пофарбовані поверхні без втрати кольору-основи.  

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...