22 Квітня 2020
ІНТЕР'ЄР

Поки всі вдома: надаємо нових кольорів спальні

Related Posts:Надаємо нового вигляду дитячому ліжечку


Із вимушеним домашнім ув’язненням хоч-не-хоч звертаєш увагу на недоліки в облаштуванні житла: власне у плануванні чи ті огріхи, які здавалися незначними в режимі «дім-робота-дім», але почали муляти око під час постійного перебування вдома. Не кажучи вже про те, як сильно може набриднути інтер’єр, який не залишаєш тижнями після й без того затяжної зими. Сама весняна пора і карантин – привід змінити обстановку. Як зробити це найефективніше і з чого почати – читайте у статті.

Поки всі вдома: надаємо нових кольорів спальні

Оформлення спальні, як кімнати, в якій ми проводимо більш ніж третину життя, варто змінювати найчастіше. Як зауважують психологи, зміна обстановки вкрай важлива для кожного. Насамперед це стосується тих, хто працює дистанційно та живе в одно- чи двокімнатній квартирі, де одне приміщення слугує і спальнею, і вітальнею, і нерідко робочим місцем. Нині, коли залишати стіни домівки, вкрай не рекомендують з міркувань безпеки і збереження здоров’я власного і ближніх, оновлення спальні не примхлива забаганка, а внутрішня необхідність.

Найвдалішим рішенням є перефарбування стін, адже саме колір є одним із тих головних факторів, який, діючи на головний орган чуття – зір, і передаючи нервові імпульси до мозку, визначає наше самопочуття. Тому до вибору нових кольорів потрібно поставитися відповідно, виважено підійшовши до цього питання. Адже залежно від того чи іншого колористичного рішення кімната може як стати найулюбленішим місцем удома, який не соромно «засвітити» під час відеоконференц-зв’язку, так і прикладом невдалого дизайну.

Поки всі вдома: надаємо нових кольорів спальні

Зокрема, варто уникати суцільного білого кольору – ви ж бо не хочете почуватися, наче в лікарняній палаті? Так само, як і енергетичних кольорів – помаранчевого, жовтого і червоного – ці соковиті барви більше підходять для кухні, натомість для спальні доречнішими є спокійні відтінки, які налаштовують на відпочинок та сон і вже точно не тиснуть на психіку. Компромісним рішенням будуть, наприклад, бежевий, який називають «другим білим», чи персиковий, тобто теплі пастельні і світлі тони.

Для оновлення поверхні стін пропонуємо вибрати стійку до миття латексну фарбу Śnieżka Mattlatex. Зверніть увагу на значок «Зелений журавлик», що розміщений на упаковці. Він інформує покупців про те, що фарба внесена до Реєстру екологічно сертифікованої продукції. Це означає, що виріб є безпечним, а його екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 14024.

Поки всі вдома: надаємо нових кольорів спальні

Крім того, Śnieżka Mattlatex належить до миючих фарб, а саме – виріб володіє 2-им класом стійкості до багаторазового мокрого стирання. Поверхні, пофарбовані нею, можна без будь-яких зусиль і без шкоди структурі та кольору покриття очищати від забруднень і плям. Після фарбування покриття дає змогу стінам «дихати».

З переваг продукту – це також легкість та ощадливість у використанні: фарба не розбризкується під час нанесення та має розхід до 10 м²/кг за одношарового нанесення. Фарба Sniezka Mattlatex для стін і стель призначена для покриття поверхонь із цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних матеріалів, а також шпалер, призначених для фарбування.

Використовуйте час на карантині з користю та залишайтеся вдома.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...