19 Квітня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Що таке hygge і чому він такий популярний?

Слово «hygge» з данської мови означає затишок, спокій і комфорт.


Колір

Hygge – це не лише стиль декорування помешкання, це ще й філософія щасливого життя. Для створення затишного інтер’єру по-данському – це велика кількість натуральних матеріалів і світла. Найпопулярніша колірна гама – це сірі, бежеві і темно-сині тони. Для того, щоб в інтер’єр додати частинку hygge, данці радять прикрасити будинок свічками і м’яким освітленням. Інтер’єр в стилі hygge – це неодмінно тепла палітра барв.

Холодним відтінкам нічого робити, де панує гармонія і справжній затишок. Звісно, можна використовувати блакитний, жовтий або білий, але вони не повинні переважати.

Світло

У декорі hygge найголовніше – світло. Воно має бути теплим і затишним. Такий ефект данці отримують завдяки використанню величезної кількості свічок, ліхтарів, а також ламп з паперу, що розсіюють світло. Розташувавши ці речі відповідно до своїх потреб, можна повністю змінити кімнату і надати їй нового характеру.

 

Що таке hygge і чому він такий популярний?

Декор

Згідно з філософією hygge домашній декор слід ретельно продумати. Цей стиль насамперед підкреслює духовний світ власника. Сімейні фотографії, розвішані на стіні, будуть доречними в інтер’єрі. Вони створять у помешканні особливу атмосферу, тому вибирати світлини потрібно ті, які є особливо пам’ятні і милі серцю. Головна родзинка концепції hygge – щирі бесіди у приязній атмосфері рідних і друзів. Водночас насолода життям кожної миті – це філософія гармонії стилю hygge.

Тож нехай життя та його неперевершені миті надихають кожного на створення благополучного домашнього простору у стилі hygge, в якому завжди пануватимуть тепло, затишок і спокій.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...