2 Липня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Welcome to my home. Ідеї для оформлення передпокою.


Вхідна зона створює перше враження відвідувача про ваш дім, і є тим місцем, де найзручніше зберігати верхній одяг, аксесуари та взуття. Читайте далі  про те, як поєднати оригінальний дизайн і функціональність на невеликій площі коридору.

У більшості квартир передпокій не відрізняється великою площею, та навіть у малому приміщенні цілком можна створити оригінальний та функціональний дизайн, який підтримає загальний тон всього дому. Звернувши увагу на дизайн фойє, ви будете здивовані наскільки по-різному можна оформити цю невелику, але дуже корисну і необхідну зону. Досить увімкнути фантазію і чітко продумати кожен елемент дизайну, з урахуванням індивідуальних особливостей житла.

Функціонально і незахаращено

З одного боку, передпокій не є настільки функціональним, як кухня або вітальня, та все ж його оформлення має зебезпечити зручність і затишок. Вибираючи меблі для коридору, слід заздалегідь продумати, яку функцію вони будуть виконувати. Хороший дизайн сучасного фойє включає наступні конструкції:

  • Шафа. Важкі, громіздкі шафи можна замінити сучасними вбудованими шафами-купе;
  • Дзеркало. Крім основного призначення, велике дзеркало додасть світла та простору;
  • Вішак для щоденного одягу;
  • Тумба-пуф для зручного взування і зберігання взуття;
  • Полички та тримачі для різних дрібних предметів.

Щоб додати простору

Для вузьких передпокоїв колір стін потрібно підбирати, керуючись  декількома принципами. Основним з них є простота. Через нестачу простору цю зону легко перенаситити, тому вибирайте однотонні матеріали.  Можна придивитися до холодних пастельних відтінків. Ні для кого не секрет, що світлі тони візуально розширюють простір. Тому для малогабаритного передпокою світла кольорова гама – найкраще рішення.

Цікаві деталі

Передпокій – це місце яке вас зустрічає, коли ви повертаєтесь із вулиці. Щоб завжди було приємно повертатися,  додайте цій кімнаті індивідуальних штрихів, наприклад, сімейне фото чи пам’ятну статуетку.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...