19 Липня 2019
ІНТЕР'ЄР

Безкаркасні меблі підкорюють простір


М’які безкаркасні пуфи кидають виклик традиційному дизайну меблів.


Безкаркасні меблі  дедалі більше завойовують простір, стаючи оригінальною частиною інтер’єру помешкання, офісу, кафетерію, релакс чи робочої зони у офісі.

Це стильне та сучасне рішення для тих, кому набрид зайвий офіціоз, типові робочі та відпочинкові зони у помешканні. До того ж – це якісна альтернатива класичній м’якій частині, нещодавно купленій вашим сусідом. Та й хто сказав, що працювати чи відпочивати треба неодмінно у сидячому положенні.

Побутує думка, що безкаркасні меблі доречно виглядають у дитячих кімнатах, ігрових зонах розважальних чи громадських установ. Однак, це радше уявлення окремих дизайнерів.

Особливістю безкаркасних меблів є те, що їх можна легко пристосувати до поточних потреб користувача.

На пуфі можна однаково зручно розміститися із цікавою книгою, комп’ютером, розслаблено попивати чай або сік, вести невимушену бесіду із родичами чи друзями, а можна провадити серйозні ділові переговори.

М’які безкаркасні пуфи надають грайливості та легкості у дизайні, дозволяючи відійти від класичних гострих кутів та зайвої формальності. А у дитячих кімнатах кольорові пуфи створюють не лише атмосферу затишку, але й  додаткову безпеку. Адже, граючись чи активно рухаючись у кімнаті, дитина не пораниться, не вдариться об гострий кут. Пуфам для дитячої кімнати можна не лише підібрати яскраву, кольорову тканину, але й оздобити їх додатковими деталями. Наприклад, пуфу можна надати обрисів тваринки, квітки, казкового персонажа. Підібравши відповідну тканину можна вивчати літери, цифри.

Такі меблі можна придбати у вже готовому вигляді у магазині, замовити у майстерні, продумавши оригінальний дизайн та обравши доречну до потреб приміщення тканину. На пуфі можна продумати оригінальні вислови, побажання гарного дня, успіхів. Такі меблі точно підніматимуть настрій не лише власнику, але й гостям помешкання чи певного закладу. Простір для творчих фантазій обмежується лише можливостями гаманця.

Важливий аспект у виборі безкаркасних меблів – вибір якісної тканини. Треба зважити на її міцність,  адже використання таких меблів передбачає розширення меж їхньої експлуатації, широкий простір фантазії власника щодо їх використання. Останнім часом безкаркасні меблі часто присутні в інтер’єрі вуличних закладів громадського харчування.

Яскраві тканини, які використовують для їх виготовлення є способом додаткового приваблення аудиторії.

Безкаркасні пуфи, лежанки, мішки із вушками, носами, однаково оригінально виглядатимуть у великих та маленьких приміщеннях, створючи ефект грайливості в будь-якому інтер’єрі.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...