11 Травня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Балкон у квартирі: 5 ідей для дизайну

Рішення для вдалих перевтілень


Балкон у квартирі – це не комора для речей, а простір для комфортного життя. Завдяки сучасним дизайн-прийомам балкон чи лоджію легко перетворити на додаткову корисну площу. Пропонуємо 5 ідей для натхнення

1

 

Балкон-кухня-їдальня. Якщо на кухні є балкон, на ньому можна облаштувати затишну їдальню. Це особливо зручно, якщо кухня маленька чи об’єднана з вітальнею. Якщо прибрати віконний і дверний блоки, виступ стіни можна перетворити на столик, накривши його широкою стільницею. Часто у невеликій кухні на балкон виносять холодильник. При цьому вікно, біля якого він стоїть, краще зробити глухим і з пластиком замість скла – для захисту холодильника від перегріву.

 

2

 

Балкон-кабінет. Для домашнього кабінету у квартирі завжди не вистачає простору. Робоче місце можна облаштувати на балконі чи лоджії. Отримаєте затишне тихе місце з чудовим природним освітленням. Моменти, про які варто подбати: розетки, система штучного освітлення і захист від сонячних променів (повісьте на вікна щільні рулонні штори).

 

3

 

Балкон-майстерня. Зайнятися рукоділлям, шиттям або будь-яким іншим хобі дуже зручно саме на балконі. Обладнати майстерню можна за принципом кабінету: встановити стіл,  стілець, освітлення тощо. Краще, щоб меблі були на замовлення, тоді стільниця ідеально заповнить відведену під неї площу і на ній буде комфортно і кроїти, і пересаджувати вазони.

 

4

 

Балкон-ігрова. Якщо дитяча кімната невелика або її і зовсім немає, місце для ігор можна влаштувати на балконі. Для безпеки вікна краще встановити зі спеціальним механізмом, щоб діти не могли їх самостійно відкрити. Стіни та підлогу потрібно обов’язково утеплити. Далі – проявіть фантазію: килим на підлозі, невелике крісло-мішок, ящики для іграшок, мольберт або дошка – на балконі вистачить місця для всього.

 

5

 

Балкон-спортзал. Так-так, спортзал у квартирі – не розкіш, а реальність. Для його облаштування потрібно приділити увагу покриттю для підлоги. Воно має бути рівним і твердим.

 

Це далеко не всі дизайн-можливості балкона. На ньому можна облаштувати спальне місце, місце для відпочинку, зимовий сад, теплицю тощо. Але тільки не комору для мотлоху.

Вдалих перевтілень вашому балкону!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...