18 Березня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Ігрова зона в дитячій кімнаті: 3 складових

На що звернути увагу


Основне завдання дитячої ігрової зони – створити для малюка комфортні умови для гри і розвитку. При облаштуванні цієї частини простору треба враховувати любов дітей до рухливих ігор. Дітлахам потрібен вільний простір, перебуваючи в якому, вони зможуть у безпеці вивчати і пізнавати навколишній світ.

1

Підлога

Діти обожнюють повзати і гратися на підлозі, тому покриття в ігровій зоні має бути приємним на дотик – м’який ковролін або килим. Альтернатива – спеціальний ігровий мат з цупкого матеріалу. Як правило, такі мати виготовляють з різнокольоровим малюнками чи у вигляді гри в класики.

2

Меблі

Поки дитина ще мала, це може бути дитячий стіл і стільчик – для малювання, настільних ігор або ж чаювання з іграшками. Коли малюк підросте, для активного проведення часу або занять спортом можна встановити у кімнаті шведську стінку або дитячий спортивний комплекс з різноманітними гойдалками, лавками, м’ячами.

Ігрова зона
3

Освітлення

Для повноцінного розвитку дитині необхідне природне світло не лише під час прогулянок надворі, а й у кімнаті. Найкраще для ігрового майданчика виділити ту частину дитячої кімнати, де сонячних променів найбільше протягом дня. Ввечері простір освітлюватимуть бра або світильники зі спрямованими розсіяними променями.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...