18 Березня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Ігрова зона в дитячій кімнаті: 3 складових

На що звернути увагу


Основне завдання дитячої ігрової зони – створити для малюка комфортні умови для гри і розвитку. При облаштуванні цієї частини простору треба враховувати любов дітей до рухливих ігор. Дітлахам потрібен вільний простір, перебуваючи в якому, вони зможуть у безпеці вивчати і пізнавати навколишній світ.

1

Підлога

Діти обожнюють повзати і гратися на підлозі, тому покриття в ігровій зоні має бути приємним на дотик – м’який ковролін або килим. Альтернатива – спеціальний ігровий мат з цупкого матеріалу. Як правило, такі мати виготовляють з різнокольоровим малюнками чи у вигляді гри в класики.

2

Меблі

Поки дитина ще мала, це може бути дитячий стіл і стільчик – для малювання, настільних ігор або ж чаювання з іграшками. Коли малюк підросте, для активного проведення часу або занять спортом можна встановити у кімнаті шведську стінку або дитячий спортивний комплекс з різноманітними гойдалками, лавками, м’ячами.

Ігрова зона
3

Освітлення

Для повноцінного розвитку дитині необхідне природне світло не лише під час прогулянок надворі, а й у кімнаті. Найкраще для ігрового майданчика виділити ту частину дитячої кімнати, де сонячних променів найбільше протягом дня. Ввечері простір освітлюватимуть бра або світильники зі спрямованими розсіяними променями.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...