26 Січня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Нова квартира: топ-10 справ під час ремонту

Усі етапи підготовки нового помешкання до переїзду


Перспектива ремонту квартири в новобудові викликає водночас і захоплення, і хвилювання. Головне підготуватися і мати чіткий план дій. У цьому матеріалі ми розповімо про основні етапи та їх послідовність.

10 правил ремонту
1

Планування робіт. Ремонт – поетапний і творчий процес, тому важливо чітко уявляти кінцевий результат. Найперше – продумайте ідею інтер’єру, чітко уявіть що і де буде розташовано. На цьому етапі проводять заміри кімнат, роблять креслення, також необхідно зібрати карту матеріалів та кольорів – приклади шпалер, тканин, кольорової палітри. Якщо ви точно знатиме, чого хочете, то й отримаєте це. До того ж ремонт закінчиться швидше.

Планування ремонту
2

Закупка матеріалів. Складіть список необхідних інструментів та матеріалів. Можливо, якесь ремонтне приладдя можна взяти в оренду. При покупці матеріалів не заощаджуйте на якості. Якщо ви плануєте все купувати самостійно, без допомоги ремонтної бригади, зекономити можна завдяки дисконтним картам будівельних магазинів. Поцікавтеся у знайомих про їхню наявність.

3

Перепланування. Якщо ви хочете об’єднати ванну і санвузол чи кухню і вітальню, на цьому етапі саме час для цього.

4

Підведення комунікацій. Проведення електропроводки, підключення труб для сантехніки й побутових приладів краще довірити професіоналам. Підведення проводки передбачає штроблення канавок у стінах, підлозі та стелі. Лише після цього можна приступати до наступного етапу – вирівнювання поверхонь.

5

Підготовка поверхонь до декоративного оздоблення – ґрунтування, штукатурення, стартова шпаклівка стін і стелі, а також стягування підлоги. Усі ці роботи рекомендують проводити зверху донизу – від стелі до стін і підлоги.

Підготовка поверхонь

Ґрунтування захищає покриття та забезпечує міцне зчеплення усіх наступних шарів з поверхнею. Штукатурка виправляє дефекти, маскує тріщини та шви. Однак після висихання штукатурка має шорстку поверхню. Для завершення потрібен шар шпаклівки, яка коригує найдрібніші вади, роблячи стіни рівними і готовими до нанесення фарби.

Технологія шпаклювання передбачає нанесення двох шарів – стартового і фінішного. На стадії чорнових робіт застосовуємо стартову шпаклівку ACRYL-PUTZ® ST10. Вона найкраще підходить для нівелювання значних нерівностей і тріщин на поверхні штукатурок, дерев’яних плит, деревопохідних матеріалів, а також для вирівнювання основ з цегли та бетону. Шпаклювальна маса легко наноситься та шліфується, швидко висихає і не тріскає навіть за товстих шарів (можна наносити до 3 см).

Ремонт у новобудові
6

Чистова обробка поверхонь – декоративне оздоблення/облицювання стін, стелі та підлоги. До цього етапу входять такі види робіт: укладання плитки, монтаж підлоги, панелей МДФ і ПВХ, декорування стелі (побілка, встановлення натяжних стель), фарбування, нанесення декоративної штукатурки, наклеювання шпалер. Також у межах цих робіт виконують фінішне шпаклювання, яке є необхідною умовою для якісного фарбування стін і стелі.

Чистова обробка поверхонь

Для завершального вирівнювання і вигладжування поверхонь стін і стель, перед покриттям їх фарбою,  рекомендуємо використати  ACRYL-PUTZ FS20 FINISZ – шпаклювальну фінішну гладь високої якості. Завдяки вмісту спеціальних наповнювачів з плитковою структурою виріб легко наносити і шліфувати. ACRYL-PUTZ FS20 FINISZ допоможе зробити поверхні ідеально гладкими і рівними, які легко і зручно фарбувати. Пропонуємо для оздоблення стін застосувати нову колекцію фарб  ŚNIEŻKA PLATINIUM®.

Після чистових робіт можна приступити до монтажу сантехнічного та електричного устаткування.

Встановлення сантехніки
7

Встановлення сантехніки. Оскільки труби та канали були підведені в стінах на стадії чорнових робіт, то залишається тільки установити сантехнічне обладнання.

8

Монтаж електрообладнання: освітлювальних приладів, розеток і вимикачів, а також підключення побутової техніки та електроніки.

9

Встановлення міжкімнатних дверей. Щоб запобігти механічному ушкодженню дверей установляти їх варто в кінці, зокрема після покриття підлоги.

Підготовка до переїзду
10

Останні штрихи – це кріплення плінтусів, висвердлювання отворів для карнизів, полиць і картин. І насамкінець – прибирання!

Ласкаво просимо до нової оселі!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...