16 Червня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Міжкімнатні двері: куди відчиняються?


Міжкімнатні двері перекривають доступ до меблів, незручно відкриваються, заважають проходу – це одні з типових проблем, з якими стикаються мешканці після облаштування інтер’єру. Як цього уникнути та що робити, коли проблема вже виникла, розповість Dekoratorium.

Причина дискомфорту – монтаж міжкімнатних дверей без урахування планування приміщення і майбутнього розташування меблів. Коли всі елементи зафіксовані на своїх місцях, зненацька виявляється, що ефективно використовувати простір заважають дверні полотна. Часто ця ситуація трапляється у кімнатах з декількома дверима.

Міжкімнатні двері: куди відчиняються?

Як уникнути?

Заздалегідь продумувати розташування меблів щодо дверей, а також визначитися з напрямком відкривання дверей (всередину або назовні, лівий або правий варіант). Для цього краще намалювати схему розташування меблів із зазначенням можливих варіантів монтажу дверей.

Звертаємо увагу на типові ситуації, що виникають: 

Якщо уздовж стіни буде розташована шафа, простежте, щоб двері не відкривалася всередину до шафи, перешкоджаючи вільному доступу до неї. Щоб уникнути цього, передбачте, щоб двері відривалася або назовні (незалежно від способу навішування), або з іншого боку від меблів.

Якщо в кімнаті два отвори для дверей розташовані поруч, і ви хочете, щоб вони відкривалися всередину, продумайте їх напрямок. В ідеалі – обидва полотна повинні кріпитися правостороннім або лівостороннім способом. Якщо одні з дверей будуть відкриватися назовні, цього правила можна не дотримуватися.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...
ТЕГИ: Двері