5 Травня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ФАСАДИ

Утеплення: 5 переваг пінопласту

Сезон утеплення триває!


Утеплення заощаджує витрати і дозволяє комфортно облаштувати простір у будинку. Ефективну теплоізоляцію забезпечують утеплювальні системи на основі пінопласту. У чому ж переваги цього матеріалу?

  1. Відмінні теплоізоляційні властивості. А все завдяки технології виробництва – пінопласт містить велику кількість повітря, тому зберігає тепло.
  2. Легка вага. Знову ж таки – завдяки повітрю у складі матеріалу. Пінопласт дуже легкий. Його зручно транспортувати та навіть переносити власноруч. Для монтажу плит не потрібно додатково укріплювати стіни.
  3. Високі звукоізоляційні властивості, тобто захищає від шуму, тому в будинку, утепленому цим матеріалом, буде не тільки тепло, а й тихо.
  4. Універсальність місць використання. Пінопластом можна утеплювати дахи, стелі, стіни, фасади, горища, підвали, фундаменти.
  5. Вологостійкість. Пінопласт не боїться вологи, не вбирає її, не вимагає додаткової гідроізоляції при установці. Ще одна перевага – на його поверхні не розвиваються грибок і пліснява.
Утеплення пінопластом

FOVEO TECH пропонує вироби системи утеплення на основі пінопласту. Пінополістерольні плити FOVEO TECH EPS 70 – з найвищим рівнем теплоізоляції – призначені для утеплення фасадів і стін (дво-, тришарові стіни, сендвіч-панелі металеві, СІП-панелі, фасадні системи ізоляції, опоряджені штукатурками), внутрішньої ізоляції підвалів, цокольних поверхів (фундаментні плити на ґрунті, бетонна стяжка), міжповерхових перекриттів, скатних і плоских дахів.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...