18 Квітня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ФАСАДИ

Утеплення приватного будинку: ТОП-3 необхідні продукти

Які матеріали знадобляться для якісної ізоляції


1

Пінополістирольні плити

Пінопласт – легкий і зручний у роботі матеріал з відмінними теплозберігаючими показниками. У системі FOVEO TECH передбачено три види плит різної товщини (зазначена у назві плит). Товщина плит безпосередньо впливає на показник їх теплопровідності. Наприклад, FOVEO TECH EPS 70 має найнижчу теплопровідність, тому забезпечує високий рівень енергозбереження і рекомендований для застосування на фасадах, плоских дахах, а також міжповерхових перекриттях. Для утеплення підвалів, скатних дахів і внутрішніх стін можна використовувати плити з товщиною 50 мм – FOVEO TECH EPS 50 надійно захистять поверхні від втрат тепла і промерзання.

2

Клеї для плит та армувальної сітки

Завдяки цим матеріалам утеплювач надійно фіксується на поверхні та утворює безшовний шар теплоізоляції. КЛЕЙ ДЛЯ ПІНОПОЛІСТИРОЛУ FOVEO TECH KS 30 складається зі спеціально підібраних мінеральних наповнювачів, цементу і добавок. Його можна застосовувати на бетонних, керамічних, силікатних, цементних та цементно-вапняних основах.

Після зв’язування клею плити додатково фіксують дюбелями і наносять  КЛЕЙ FOVEO TECH KU 31, в який втоплюють армувальну сітку зі скловолокна.

Утеплення приватного будинку
3

Ґрунтувальна фарба і акрилова штукатурка

Після армувального шару на поверхню наносять ґрунтувальну фарбу FOVEO TECH АКРИЛОВА ФАРБА РА 10 у кольорі штукатурки. Наступний крок – штукатурення. FOVEO TECH АКРИЛОВА ШТУКАТУРКА TA11 стійка до деформування, високих температур і розвитку плісняви.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...
ТЕГИ: утеплення / фасад