25 Лютого 2019
ІНТЕР'ЄР

Лофт: дизайн кухні у квартирі

Читайте коментар дизайнера Катерини Охіної про індустріальний стиль


Лофт – один із стилів великого міста. Він дивує поєднанням старого і нового в інтер’єрі, а також повною свободою простору. Під лофт можна стилізувати звичайну міське помешкання. Розглянемо, як це зробити у дизайні кухні.

Сучасний дизайн в стилі loft

Для створення стилізації під лофт краще, щоб кухня була об’єднана з вітальнею. Добре, якщо у кімнаті є велике вікно з міським пейзажом. Серед інших складових простору виділяють такі:

  • планування кухні – з островом або барною стійкою
  • стеля з бетонними плитами без оздоблення. У дизайні стелі можна використовувати дерев’яні балки або відкриті труби вентиляції
  • поєднання різних матеріалів – сталь і дерево, скло і цегла, метал і керамічна оздоблення
Лофт у кухні
  • фарба, штукатурка або декоративна цегла в оздобленні стін. Шпалери в інтер’єрах в стилі лофт не використовуються.
  • для кухонного фартуха використовуються скло, пластини з нержавіючої сталі або плитка.
  • підлога має імітувати промислове приміщення, тобто може бути з покриттям плиткою в сірій гамі чи у вигляді наливної підлоги.
Дизайн кухні

Модні кольори для стін: лайфхак від Śnieżka

Модні кольори для стін в стилістиці лофт мають повторювати палітру міського пейзажу. Актуальними будуть сірі тони, металік та… чорний колір. Лофт – чи не єдиний стиль, де чорні стіні будуть ефектним елементом простору. А щоб кухня виглядала стильно і при цьому її поверхні були практичними, застосуйте фарбу Śnieżka PLATINIUM® MAGIC. Вона створює ефект шкільної дошки. Тож можна буде просто на стіні чи кухонному фартусі залишати нотатки, записувати рецепти чи просто малювати.

Лофт: дизайн кухні у квартирі

Меблі і техніка

Дизайн кухонних меблів в стилі лофт повинен бути мінімалістським, без декору і прикрас. Фасади – матові або глянцеві.  Вони можуть бути з лаконічною фурнітурою або без неї і відкриватися при натисканні на дверцята.

Обідній стіл в такій кухні варто підбирати зі скляною стільницею та основою з пластику або лакованого дерева. Техніка на кухні може бути вбудованою або як окремий предмет дизайну, але завжди з корпусом з нержавіючої сталі.

Стиль лофт

Текстиль та декор

У кухні в стилі лофт віконного текстилю майже немає. Допускаються жалюзі або ролети.

Лофт, як і споріднені з ним стилі хай-тек і мінімалізм, не терпить багато декору. Настрій тут створюють оздоблення стін, підлоги й архітектура простору, тому декором слугують практичні елементи – світильники з металевими або пластиковими абажурами, кухонні прилади, годинник, посуд тощо.

Декор в стилі лофт

Коментар експерта

Катерина Охіна

До початку проектних робіт дизайнер повинен попередити замовників про можливі наслідки стилізації. Рельєфні фактури на стінах кухні будуть швидше забруднюватися і складно піддаватися очищенню. У маленьких приміщеннях відкриті вентиляційні канали виглядають громіздко тощо.

Для невеликих за площею кухонь можна запропонувати варіант сучасного мінімалізму з індустріальними акцентними – цементними чи пофарбованими у сірий колір стінами. На їх тлі стильно виглядатиме кухня з фасадами з натуральним шпоном.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...