14 Листопада 2015
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

6 ПРЕДМЕТІВ В СТИЛІ ЛОФТ

Приміщення в стилі лофт складається з багатьох деталей. Які вони?


Вітальня кімната як головна, найчастіше представляє собою одне просторе приміщення зі стінами, які або взагалі не поштукатурені, або штукатурка нарочито груба і недбала. Але в такій кімнаті разом з цими стінами стоятиме великий напівкруглий диван і кавовий столик, який зможе розбавити строгість і неухоженность. У такій вітальні може перебувати камін, причому як справжній, так і його електрична імітація. Як декор можна використовувати постери, укладені в прості рами, підлогові килими і килимки, свічки в свічниках або торшери, а також статуї і статуетки і всілякі арт-об’єкти аж до мотоцикла і велосипеда посеред кімнати.

6 ПРЕДМЕТІВ В СТИЛІ ЛОФТ

Спальня відповідно до стилю досить проста – стіни, вкриті штукатуркою з потертостями або плиткою під цеглу. На підлозі – паркет або сірий ламінат. Ліжко зазвичай встановлюється посередині, з високим узголів’ям. Поруч ставляться приліжкові тумбочки, які зазвичай різко контрастують з дизайном ліжка і можуть являти собою прості металеві тумби. При наявності вільного місця тут же можна поставити модне крісло-гойдалку або подібне йому місце відпочинку або для читання. Як декор на стіні вішається картина-триптих і встановлюється для підлоги та приліжкова світлотехніка в одному стилі.

6 ПРЕДМЕТІВ В СТИЛІ ЛОФТ

Освітлення в стилі лофт зазвичай іде зональним. Його використовують для підкреслення певних акцентів.

6 ПРЕДМЕТІВ В СТИЛІ ЛОФТ
6 ПРЕДМЕТІВ В СТИЛІ ЛОФТ

У ванній, як і в інших приміщеннях в стилі Лофт, обов’язкове хоча б одна стіна цегляної кладки або хоча б видимості цегляної кладки, виконаної з керамічної плитки. Зовні потерта і груба стіна при цьому тільки вітається. При цьому така груба стіна повинна бути сусідами з дорогою сантехнікою – витонченої ванній на ніжках і особливим умивальником. Також вітаються різні доповнення у вигляді найсучаснішої душової кабіни з радіо і телебаченням, а також різні полки та підставки, виконані в ідеї незвичайних арт-об’єктів.

6 ПРЕДМЕТІВ В СТИЛІ ЛОФТ

Чорне з білим – це класика. Проте у лофті ця класика виглядає інакше.

6 ПРЕДМЕТІВ В СТИЛІ ЛОФТ
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...