30 Жовтня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Фарбуємо дерев’яну підставку для квітів


Кажуть, квітів забагато не буває: і що більше їх у помешканні, то привабливішим та яскравішим воно стає, а мешканці отримують від цього моральне та естетичне задоволення.

Фактично, підставка для квітів призначена для того, щоб підняти горщик з рослиною на потрібну висоту у житлових приміщеннях, терасах, балконах чи навіть на подвір’ї. За її допомогою можна легко створити зелений куточок у декілька рівнів, який не лише красиво зонує простір, але й полегшує догляд за рослинами.

Дерев’яні підставки для квітів виготовляють з природного екологічно чистого матеріалу – деревини різних порід, що дає можливість виготовляти вироби різних конструкцій, розмірів та форм за індивідуальними потребами замовника.

Фарбуємо дерев’яну підставку для квітів

Відтак, обираючи підставку для квітів, слід дослухатися до таких корисних порад та враховувати кілька важливих моментів:

– конкретне місце розташування підставки з метою точного визначення її розмірів;

– конструкцію підставки (тумба, полиця, етажерка, драбинка, стіл-подіум тощо);

– ширину полиць підставки з урахуванням типу рослин та їхнього розростання;

– мобільнісь «квітника», аби за потреби його можна було легко переставляти.

Щоб дерев’яній підставці для квітів надати привабливого естетичного  вигляду, рекомендуємо пофарбувати її виробом Śnieżka Supermal® АКРИЛОВА ЕМАЛЬ, що призначена для декоративного й захисного фарбування виробів з деревини та деревопохідних матеріалів.

Фарбуємо дерев’яну підставку для квітів

Емаль майже не має запаху і характеризується добрим зчепленням з основою та швидко сохне. Отож, квітам не доведеться довго чекати на своє улюблене місце на підставці, а мешканцям – провітрювати приміщення. Завдяки широкій палітрі кольорів підставку можна пофарбувати в омріяний чи заздалегідь вибраний колір,  який, приміром,  добре пасуватиме до інтер’єру приміщення, де буде встановлено підставку з квітами.

Фарбу Śnieżka Supermal® АКРИЛОВА ЕМАЛЬ легко наносити  м’яким плоским пензликом. Важливим фактором при фарбуванні, який також впливає на якість та зовнішній вигляд покриття, є температура навколишнього середовища, яка має становити не нижче ніж +10°C,  i відносна вологість повітря – нижче ніж 80%. Також додамо, що фарбу внесено до реєстру екологічно сертифікованої продукції України. Тож емаль відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14024 і, відповідно, упаковка виробу маркована знаком «Зелений журавлик», який є основним орієнтиром для споживачів України, що виріб безпечний для довкілля і здоров’я людини.

Отож, дотримуючись вищенаведених рекомендацій, пофарбована  дерев’яна підставка разом з квітами стане справжньою окрасою помешкання та тішитиме його господарів багато років.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...