21 Червня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ЕКСТЕР'ЄР

Дизайн ґанку: 3 ідеї для літа


Дизайн ґанку часто недооцінюють, а це між іншим обличчя приватного будинку. Перше, що бачать ваші гості, – це ганок. Крім того, якщо простір дозволяє, тут можна облаштувати окрему зону для відпочинку. Dekoratorium дарує три ідеї для дизайну.

Озелененню «Так!»

Літо і зелені насадження створені для декору ґанку. Як приємно вийти зранку з будинку й одразу опинитися в оточенні квітів і зелені, чи не так? Наступні дії залежать від вас: можна висадити рослини біля ґанку або ж простіший варіант – встановити контейнери з квітами просто на ґанку. Нам більше до вподоби останнє рішення, адже можна за сезон змінювати розташування вазонів, а разом з цим і дизайн простору.

Дизайн ґанку: 3 ідеї для літа

Експерименти з освітленням

На ґанку за замовчуванням має бути джерело штучного світла. Проте можна піти далі і замість звичайного світильника підібрати модель зі стильним абажуром – з металу чи дерева. Якщо це технічно можливо (є можливість вивести електропровід), ввечері прикрасьте простір світлом від кімнатного торшера. Ви здивуєтеся, як таке доповнення стильно змінить простір.

Затишні меблі

Якщо над ґанком є навіс, незабутнім ваше літо зробить невеликий диван. Він може бути з колекції садових меблів, які легко розбирати і мити. Вуличний диван створить особливий затишок біля дому. Додайте до нього кілька подушок і плед – і ґанок стане улюбленим місцем для посиденьок і вдень, і ввечері. А тим, кому замало одного дивана, рекомендуємо крісло-гойдалку. Це безпрограшний варіант для облаштування комфортного простору.

Дизайн ґанку: 3 ідеї для літа
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...