30 Квітня 2020
ЕКСТЕР'ЄР

Пора для оновлення металевих воріт

Related Posts:Художні рамки для фотографій, змайстровані власноручОновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балконОблаштування куточка для реклаксу


Пора для оновлення металевих воріт

Нині власники приватних територій, незважаючи на різноманіття матеріалів на сучасному ринку, найчастіше віддають перевагу металевим воротам за їхню міцність, надійність, практичність, високі експлуатаційні характеристики та естетичний вигляд. Усі металеві ворота першочергово покривають спеціальним шаром полімерів, який є обов’язковим для нанесення на метал, оскільки захищає його від шкідливих зовнішніх впливів. Та для надання металу естетичного вигляду та додаткового захисту його ще фарбують спеціальними фарбами.

Незалежно від бренду виробника, вартості й марки фарби для металу повинні володіти певними якісними характеристиками, на які треба зважати при виборі матеріалу для оновлення та ремонту металевих воріт. І в першу чергу, – це адгезія з металом; стійкість до ультрафіолету, води; зносостійкість та довговічність; простота нанесення; декоративна складова.

Олійні фарби для нанесення на металеві поверхні використовували віддавна, та тоді вони не мали достойної альтернативи. Сьогодні ж виробники пропонують сучасні модифіковані варіанти таких фарб, серед яких ОЛІЙНО-ФТАЛЕВА ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL®, яка для фарбування металевих воріт буде вдалим вибором.

Пора для оновлення металевих воріт

Емаль декорує і захищає заґрунтований метал (зокрема сталь, чавун) і у приміщенні, і надворі, надаючи пофарбованій поверхні доглянутого та красивого вигляду. Варто лише ознайомитися з інструкцією виробника на упакуванні, озброїтися інструментарієм – і вперед, до роботи.

Якщо ворота вже були пофарбовані, а старе покриття подекуди полущилося, тоді за допомогою дротяної щітки, спеціальної насадки на дриль чи шліфувальної шкірки поверхню воріт ретельно очищають, аби основа для фарбування була ідеально чистою та без бруду, пилу, іржі та старих покриттів. Лише за такої умови можна отримати красиве, міцне та стійке до різних зовнішніх впливів покриття.

Завдяки високій покривній здатності та правильному нанесенню витрати ОЛІЙНО-ФТАЛЕВОЇ ЕМАЛІ ŚNIEŻKA SUPERMAL® становитимуть 16м² з літра.          Лежаче положення металевих воріт при фарбуванні гарантує уникнення патьоків, тому нанесений шар фарби виходить рівненький та гладенький. Перед фарбуванням емаль ретельно перемішують та за допомогою плаского пензля з м’якою щетиною чи поролонового валика розпочинають фарбування за температури навколишнього середовища вище ніж +10°C та відносної вологості повітря менше ніж 80%. Наступний шар заради кращої адгезії з попереднім краще наносити не раніше ніж через 24 години.

Серед 32-х пропонованих споживачу кольорів ОЛІЙНО-ФТАЛЕВОЇ ЕМАЛІ ŚNIEŻKA SUPERMAL® кожен може обрати уподобаний, що вдало гармоніюватиме не лише з цілою огороджувальною конструкцією, але й будинком та іншими спорудами на ділянці.

Пора для оновлення металевих воріт
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 4,00 з 5
Loading...