20 Вересня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Оздоблення стін в стилі лофт: як перетворити звичайну цеглу в незамінний дизайнерський елемент

Стиль лофт дуже популярний останнім часом.


Якщо ви молоді, стильні, сучасні, то неодмінно мали б оцінити затишний інтер’єр у стилі лофт. Його ви точно бачили в улюблених фільмах, чи кав’ярнях. Або ж ви хочете здивувати гостей і домочадців неординарністю поглядів – тоді цей стиль точно для вас.

Оздоблення стін в стилі лофт: як перетворити звичайну цеглу в  незамінний дизайнерський елемент

Головною особливістю цього стилю є великий простір, оздоблений цегляними стінами. Також як елементи декору можуть використовуватись бетонні поверхні та індустріальні предмети, виготовлені з дерева, скла чи рідше – з металу.

Дехто вважає, що його родзинкою є також напускна примітивність та простота.

Моду на цеглу в інтер’єрі започаткували в Нью-Йорку, де у студіях на горищах розмальовані кам’яні стіни спільно з відкритими трубами творили доволі цікаве і органічне поєднання.

Як обробляти стіни?

Щоб влаштувати у своїй оселі такий дизайн, можна вибрати один з кількох методів. Насамперед, зазначимо, що вам необхідна буде цегляна кладка. Цеглу можна обрати різного кольору – від класичного червоного до навіть білого кольору, який візуально збільшить простір помешкання.

Також можна запропонувати майстру використати бетон. Металеві елементи додають до такого інтер’єру. Вони акцентують певні частини обробки: труби, металеві рами. Цей метод дуже поширений у сучасних помешканнях промислового дизайну.

Оздоблення стін в стилі лофт: як перетворити звичайну цеглу в  незамінний дизайнерський елемент

Цікавим рішенням буде і фарбування. Цей метод, як вже зазначали вище, візуально збільшить простір оселі, особливо, якщо зафарбувати цеглу у білий колір.

Загалом для фарбування у такому стилі надають перевагу фарбам холодних відтінків. Можуть бути і яскраві кольорові акценти.

Якщо ж ви полюбляєте стиль а-ля «нью йорк стріт», можна навіть розписати стіни за допомогою графіті. Цей метод використовували в індустріальних інтер’єрах ще при самому зародженні стилю лофт.

Оздоблення стін в стилі лофт: як перетворити звичайну цеглу в  незамінний дизайнерський елемент

Як помалювати цеглу?

Спершу цегляні елементи кладки слід очистити від раніше нанесеної штукатурки та інших оздоблювальних матеріалів.

Пофарбувати стіну допоможе глибоко матова акрилова фарба для стель та стін Śnieżka Super Matt – вона найкраще пасуватиме для цього стилю.

Чому саме? По-перше, вона найкраще підходить для великих поверхонь, які вимагають фарбування. Також фарба замасковує нерівності основи та не розбризкується.

Характеризується легким нанесенням, тож зможуть впоратись навіть і дівчата. Виріб має відмінну покривну здатність.

Śnieżka Super Matt маркована знаком «Зелений журавлик», що підтверджує, що фарба входить до Реєстру екологічно сертифікованої продукції.

Śnieżka Super Matt виготовлена з високоякісної європейської сировини. У її складі є спеціально підібрані компоненти, які зменшують розбризкування фарби.

Використовувати  Śnieżka Super Matt можна для декоративного фарбування стін і стель із цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових штукатурок, гіпсокартонних плит, шпалер, дерев’яних або деревопохідних поверхонь всередині приміщень.

Колір – сніжно-білий, за бажанням фарбу можна тонувати у кольори з палітри універсального пігментного концентрату Śnieżka  Colorex.

Оздоблення стін в стилі лофт: як перетворити звичайну цеглу в  незамінний дизайнерський елемент

Меблі

Порадимо для цього стилю поставити металеві шафи і стелажі, фанерні ящики, палети та різноманітні колоритні деталі.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...