27 Квітня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ФАСАДИ

Ремонт фасаду – легко!

Фасад будинку – це візитна картка не тільки всього помешкання, але і його господарів.


Ремонт фасаду – легко!

Фасад будинку – це візитна картка не тільки всього помешкання, але і його господарів. Проте це й найбільш уразлива частина оселі, оскільки повсякчас піддається дії зовнішніх факторів – волога, опади, механічні пошкодження, висока та низька температури та інше. Як відновити «обличчя» Вашого будинку та захистити від згубного впливу атмосферних явищ, порадить «Dekoratorium».
Насамперед варто оцінити стан пошкоджень, щоб визначити послідовність, масштаб ремонтних робіт і розрахувати видатки. Залежно від глибини руйнувань потрібно передбачити і матеріали. Здебільшого реставрація фасаду обмежується застосуванням ґрунтувальних виробів, цементних шпаклювальних мас і фасадної фарби.

Ремонт фасаду – легко!

Створюємо основу

Якщо фасад давно не реставрували або кліматичні умови сприяють надто потужному впливові на покрівельний матеріал зовнішніх стін будинку, то, ймовірно, Ви помітите на фасаді тріщини або відлущування фарби. Відтак перед фарбуванням слід створити надійну основу, яка не тільки захистить стіни від подальших руйнувань, але й забезпечить якісне покриття фарбою. Насамперед слід позбутись фрагментів штукатурки та фарби, що відстають і відлущуються. Також варто пам’ятати, якщо стіни бетонні, очищення слід запланувати задовго до фарбування, адже такі стіни потребуватимуть більше часу для висихання.

Ремонт фасаду – легко!

Виїмки, та нерівності заповнюємо спеціальною шпаклівкою. У цьому випадку краще обрати Фасадну цементно-полімерну шпаклювальну гладь ACRYL-PUTZ® FD12 FASAD, призначену для мінеральних основ. До складу цієї шпаклівки входить полімерна смола та целюлозні волокна, тому характеризується еластичністю. Крім цього, виріб містить гідрофобні засоби, які протидіють проникненню вологи у структуру основи. У кінцевому результаті Ви матимете гладеньку поверхню, готову до нанесення фарби. Для того щоб мати добрий результат, перед шпаклюванням слід поверхню заґрунтувати Полімерною ґрунтовкою глибокого проникнення ACRYL-PUTZ® GP41 або Універсальною ґрунтовкою ACRYL-PUTZ® GU40, залежно від поглинальної здатності поверхні.

Ремонт фасаду – легко!

Вибираємо колір

Завершальним акордом відновлення фасаду є нанесення фасадної фарби. Фарбування зовнішніх стін будинку передбачає дві мети – декоративну та захисну. А отже фарба повинна мати опірність до дії атмосферних явищ та приємну для ока кольорову гаму. Радимо Вам вибирати акрилову емульсійну фарбу Śnieżka Extra Fasad, адже вона має значні переваги: фарба стійка до зовнішніх чинників впродовж багатьох років. Вона зберігає ефект “дихання” стін. Фарбу можна затонувати у будь-який колір із палітри 518 відтінків. Після висихання першого шару фарбу слід нанести іще один раз. Пігменти та якісні наповнювачі, що входять до складу фарби, гарантують стійкий яскравий колір.

Ремонт фасаду – легко!

Вибираючи колір фарби, варто визначитись із пріоритетом – Ви бажаєте заховати будинок у зелені чи привернути увагу до нього. Наприклад, білий колір фасаду надасть легкості, урочистості й ошатності Вашому будинку, бежевий або світло-кавовий – спокійні та “класичні” тони, у які часто фарбують фасади. Проте експерти не радять обирати сірий колір, оскільки він навіюватиме сум і створюватиме враження забруднених стін. Зелений фасад сховає Вашу оселю у зелені, будинок ніби потопатиме в деревах.

Ремонт фасаду – легко!

Також пам’ятайте, що колір стін повинен гармоніювати з тоном даху та віконниць. Ландшафт і колористику суміжних будинків також краще враховувати, аби Ваш дім зберігав свою неповторність і водночас не дисонував із загальним ансамблем вулиці.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 1,00 з 5
Loading...