11 Лютого 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Торшери: 7 стильних моделей

Обираємо ефектний дизайн освітлення


Торшер – це прилад для локального освітлення кімнати. Його світла не достатньо, щоб освітлити все приміщення, проте направлені промені створять затишок у куточку для читання чи у дитячій. Ще одна цікава властивість торшера – його декоративність. Цей освітлювальний прилад можна сміливо назвати найефектнішим елементом декору серед ламп.

Що потрібно знати про торшер? Він завжди стоїть на підлозі. Складається з ніжки та абажура. Може мати одне або кілька джерел світла. Також торшери класифікують за матеріалами виготовлення – дерево, метал, пластик тощо. Сучасним інтер’єрам характерна багатофункціональність предметів, тому популярністю користуються моделі з додатковими поличками для книг і декору.

Крім того, дизайнери часто надають перевагу торшерам з основою, що рухається. Такі моделі дозволяють змінювати кут освітлення, повертати абажур чи легко змінювати положення усього торшера.

Щодо кольору, то завжди актуальними будуть торшери у нейтральних кольорах, наприклад, білі, металеві, зі світлим текстильним абажуром. Водночас якщо ви хочете зробити освітлювальний прилад стильним декоративним акцентом простору, то надавайте перевагу яскравим абажурам або моделям з виразним дизайном.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...