10 Вересня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Стиль еклектика як стиль душі

Еклектика – стиль з великими можливостями.


Еклектика – це неповторний, приголомшливий ефект, зрозумілий навіть недосвідченому шанувальнику прекрасного. Цей стиль має свої переваги у випадку, коли в будинку по сусідству живуть люди з різними естетичними уподобаннями. Зручність для душі і тіла в кожному куточку — це еклектика.
Еклектика – це стиль дизайну інтер’єру, який поєднує в собі античність, середньовіччя, класицизм і сучасність. Це стиль, який об’єднує в собі кілька напрямів. Він поєднує те, що, здавалося б, не може гармоніювати між собою.

ІСТОРІЯ

Перед тим, як почати детально розглядати інтер’єр у стилі еклектика, варто відзначити, що він має досить багату і давню історію. Свій початок еклектика бере з XIX століття, а точніше бурхливий розвиток випадає на часовий період з 1830 по 1890 рр. І все ж, протримавшись лише до початку ХХ століття, цей стиль посприяв народженню постмодернізму.
Еклектика стала яскравим втіленням протесту проти класичного стилю. Еклектика практично увірвалася в епоху романтизму, де провідними ідеями стали відмова від застарілих традицій. Основним принципом було відчуття свободи не тільки у звичайному житті, але і в оформленні квартир та будинків.

ДЕТАЛІ

Еклектиці характерна велика кількість елементів. Іноді це можуть бути схожі та поєднувані стилі, наприклад, ампір і класицизм, модерн і бароко. Але можуть бути і абсолютно протилежні стилі. І саме еклектика дозволяє об’єднати їх в одному просторі.
Важливу роль для еклектики в інтер’єрі відіграють рослини. Завдяки великій кількості квітів ваша оселя зміниться до невпізнання. Екзотичні вазони, квіти у витончених вазах створять у помешканні особливу атмосферу для натхнення.

Водночас звичайна квартира трансформується у незвичайний острів для відпочинку. Незважаючи на своєрідність і багатство, еклектику часто критикували, звинувачуючи її у відсутності смаку. Поєднання еклектики з іншими стилями притаманне особам, які прагнуть завжди бути в усьому першими. Крім того, цей стиль підходить для тих особистостей, які люблять поєднувати та експериментувати. Еклектика – це стиль який дає волю і можливості для творчості.

Стиль еклектика як стиль душі

Завдяки своїй багатогранності дизайн у стилі еклектики створить комфортні умови для відпочинку душі. Ви можете розвісити раритетні полотна, що тільки підкреслить універсальність цього стилю. Незважаючи на свою свободу, еклектика все ж вимагає уважного вивчення. Також потрібно грамотно інтегрувати всі вибрані кольори.

КОЛІР

Для декорування інтер’єру в еклектичному стилі найчастіше віддають перевагу світлим кольорам. Це може бути навіть білий колір. А ті моменти, які хочуть найбільше виділити, можна «обіграти» абсолютно різною колористикою. Адже, як відомо, з білим тоном можна поєднуватися усі кольори. Таким чином, ви можете на якійсь окремій ділянці кімнати зробити акцент, а якщо додати картину, відповідну за настроєм і кольором – цей куточок буде неперевершеним.

Стиль еклектика як стиль душі

Що стосується меблів: для цього можна використовувати комплекти різних стилів, але завжди необхідно пам’ятати про комфорт і зручність. Підбираючи різні візерунки, майте почуття міри ! Загальну атмосферу доповніть текстилем (шторами, тюлями, м’якими меблями, настінними гобеленами).
Еклектика дає повну свободу дій і саме він найвдаліше може підкреслити естетичну вдачу господаря помешкання. Адже мало кому вдається досить гармонійно поєднати непоєднуване.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...