28 Лютого 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Спальня у скандинавському стилі: затишна північ


Спальня у скандинавському стилі сподобається прихильникам мінімалізму. У ній панує простір і мінімум деталей. Тих, кого приваблює прохолода білого кольору та затишок декору з натуральних матеріалів – сміливо обирайте цей варіант дизайну.

Обов’язкові складові дизайну спальні по-скандинавськи:

  1. Основний фон – білий або його прохолодні відтінки. Допускається використання сірого, зеленого, синього відтінків та оздоблення стін панелями з дерева.
  2. Легкий напівпрозорий текстиль на вікнах. Водночас оскільки мова про спальню, крім тюлю, необхідно подбати про наявність світлонепропускних гардин. Це обов’язково, якщо кімната виходить вікнами на південь. Текстиль краще добирати у сірих чи темно-синіх відтінках.
  3. Освітлювальні прилади з лаконічним дизайном. Торшер, настільна лампа чи бра – усе має бути без зайвих прикрас, краще добирати моделі з однієї колекції.
  4. Меблі з натурального дерева або з оздобленням під дерево. Ліжко має бути з простим узголів’ям – дерев’яним чи текстильним. Крісло можна добрати з яскравою оббивкою, щоб воно стало виразним елементом дизайну.
  5. Декор практичний і приємний на дотик: в’язане покривало, килимок з хутра чи довгим ворсом, дерев’яні допоміжні меблі тощо.

Затишних снів у Скандинавії!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...