15 Серпня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Вибираємо штори

Текстиль на вікнах – фінальний штрих у створенні інтер’єру.


Від правильного вибору штор залежить, чи набере кімната нового характеру, створить у приміщенні затишок і особливу ауру. Тож у статті розкриємо основні критерії, на які варто звернути увагу під час покупки штор.

ТКАНИНА

Вибір тканини – важливий момент. Саме від неї залежить час придатності і зовнішній вигляд ваших штор. Важке полотно складніше втримати, а легке – навряд чи ляже красивими складками. Найкраще для вікон підходять льон, натуральний і штучний шовк, оксамит. Для кімнат з прямими сонячними променями вибирайте штучні тканини – вони стійкіші до вицвітання.

КОЛІР

З одного боку, колір штор більшою мірою залежить від дизайнерського рішення інтер’єру. З другого – є ще й практична сторона, про яку часто забувають. Адже яскраві кольори вигорають швидше, ніж світлі пастельні відтінки.

Вибираємо штори

ВИСОТА І ШИРИНА

Повісивши штори вище верхнього краю вікна, ви візуально піднімете стелю і це надасть інтер’єру урочистості. У традиційних класичних інтер’єрах прийнято, щоб штори ледь торкалися підлоги, а ось сучасні дизайнери не проти додати до довжини штор 5-10 см.

Якщо вам треба замаскувати батареї і труби, вибирайте полотно на всю ширину стіни з вікном. Якщо такої необхідності немає, вибирайте вузькі моделі, що закривають лише саме вікно.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...