21 Квітня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Квартира-студія: компактний простір

Як правильно облаштувати квартиру-студію?


Сьогодні дизайнери пропонують найрізноманітніші рішення для облаштування помешкань, які не тільки зроблять Вашу оселю оптимально комфортною, але й створять атмосферу затишку. Однак що робити, якщо площа квартири невелика, а Ви потребуєте. Сучасні ритми життя змушують людину бути мобільною, спонукають до прагматизму та простоти в речах, якими ми оточуємо себе, та у просторі, який оточує нас. Сьогодні дизайнери пропонують найрізноманітніші рішення для облаштування помешкань, які не тільки зроблять Вашу оселю оптимально комфортною, але й створять атмосферу затишку. Однак що робити, якщо площа квартири невелика, а Ви потребуєте простору? У цій ситуації гарним рішенням стане квартира-студія. Таке помешкання дає можливість не тільки раціонально збільшити житлову площу, але є досить економним варіантом для молодої сім’ї чи студентської молоді з невеликим бюджетом.

Здебільшого квартира-студія передбачає об’єднання вітальні та кухні. Тож для чого прибирають будівельні перегородки між кімнатами. Наступний крок – візуальне зонування помешкання. Така оселя має свої переваги та недоліки. Спробуймо зважити всі “за” і “проти”.

Квартира-студія: компактний простір

Переваги та недоліки – вибір за Вамиv Якщо Ви наважились об’єднати у помешканні вітальню та кухню, варто бути готовими до певних незручностей. Наприклад, під час приготування їжі на кухні запахи будуть розповсюджуватись по усій вітальні, тож слід подбати про надійну систему вентиляції. Хоча це не вирішить проблеми, але дещо покращить ситуацію.
До того ж, Вам доведеться постійно дбати про охайний вигляд кухні та частіше прибирати, оскільки залишений посуд у мийці будуть бачити і Ваші гості.
Будьте готові й до того, що кухонні прилади створюють незручності через шум і гудіння. А приготування ранкової кави може дошкуляти тому, хто ще не прокинувся.

Квартира-студія: компактний простір

Щодо переваг помешкання-студії, то насамперед це можливість частіше бути разом з родиною, а за умови сучасних ритмів життя, коли сім’я бачиться досить рідко, погодьтеся – це вагома перевага. Ви можете готувати вечерю і одночасно обговорювати новини прожитого дня.
Усунення міжкімнатних стін створює можливість використати звільнену площу для чогось корисного, наприклад меблів чи побутової техніки.
Квартира-студія має ще один позитив – збільшення доступу денного світла. Такий ефект досягається за допомогою усунення будівельних перегородок та збільшення вікон на одну площу, що візуально розширює простір і робить його більш освітленим.

Квартира-студія: компактний простір

Візуалізація зон помешкання

Якщо Ви все ж вибрали квартиру-студію, варто подбати про певне зонування простору – це допоможе створити затишок та додасть шарму Вашій оселі. Ви можете залишити один тон інтер’єру, а можна поекспериментувати з різними кольорами та дизайнерськими рішеннями. Якщо кімната-студія передбачає єдиний простір, то всі деталі інтер’єру слід витримати в одній кольоровій гамі. У випадку зонування кімнати, можна відділити кухню від кімнати за допомогою перегородки із рослин, вбудованої арки, меблів, пересувних перегородок або надбудувати невеличкий подіум в одній із зон приміщення.

Квартира-студія: компактний простір

Цікавим рішенням стане розмежування на кольорові сегменти кімнатних стін. Ви можете позначити зони приміщення різними тонами фарб, аби маркувати призначення простору. Також за допомогою гри кольорів можна створити ілюзію збільшення або зменшення кімнати.

Квартира-студія: компактний простір

Творчий задум Вам допоможе втілити палітра фарб Śnieżka Nature. Це буде оптимальний вибір для сміливих експериментів. Ця готова кольорова латексна фарба стійка до миття. Відтак стіни легко утримувати в чистоті. Śnieżka Nature створює матове покриття, яке дозволяє стінам «дихати». Фарбу слід наносити у два шари за допомогою валика або розпилювача, у важкодоступних місцях – за допомогою пензля. Фарба доступна у 56 кольорах.

Тож сміливо вирушайте у творчу подорож барвистих експериментів!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...