11 Липня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Ідеї робочої зони для рукоділля у домі


Нитки, ґудзики, бісер, стрічки, голки, спиці, фарби, каркаси та ще безкінечна кількість різних мудрагельських штукенцій – те, без чого не уявляєте свого життя та дозвілля, зокрема? Рукоділля – не лише маленьке хобі, а серйозне вподобання, яке потребує свого затишного куточка? Тоді, гайда, читати наші поради!

Оформлення робочої зони, де зручно займатися улюбленою справою має важливе значення для будь-якого майстра чи майстрині. Від комфорту та зручності залежатиме, яким вдасться виріб, чи надихатиме він свого творця та, чи викликатиме захоплення у майбутніх власників.

Якість робочого місця також впливатиме на бажання до творчості, стимулюватиме уяву.

Робоче місце майстра хендмейду значно відрізняється від класичного робочого місця офісного працівника. Тут недостатньо лише зони для сидіння та робочого столу. Останній може навіть заважати процесу, якщо треба працювати із великогабаритними об’єктами. Наприклад, виліплювати скульптурки, займатися ліпленням посуду чи малювати. Уподобання тут у кожного будуть свої.

Оснащуючи своє робоче місце, врахуйте 3 пункти:

1

Належне природне та штучне освітлення;

2

Функціональне місце для зберігання необхідних приладь;

3

Зручний робочий стіл, опертя та стілець, на якому ви не стомитеся сидіти.

Типовий робочий куточок для занять хендмейдом має бути чітко зонованим у приміщенні. Бажано виділити для цього окрему кімнату у будинку, де розташовуватиметься все необхідне для творчості. Якщо ж домівка невелика та йдеться про окремий куточок у квартирі, то також варто подбати, аби він був відокремленим, його не треба було щоразу окремо динамізувати, оснащувати та відділяти. Це важливо, оскільки тут будуть зберігатися необхідні для роботи речі.

Робочий сектор краще розташувати близько вікна. Якщо такої можливості немає, подбайте про відповідну кількість штучних світильників, які рівномірно розподілятимуть освітлення, не створюючи зайвих тіней.

Розміщення потрібних приладь варто продумати із позицій практичності та естетичності. Речі мають розташовуватися так, аби на їх пошук не затрачати додаткового часу.

Виграшним варіантом розміщення різних необхідних дрібничок можуть бути висувні картонні або пластикові ящички, які можна розмістити на полицях, у мобільній висувній частині комп’ютерного стола, у шафі-трансформері із численними висувними ящичками. Плюс такої ідеї ще й у тому, що кожен ящик можна підписати чи пронумерувати, щоб швидко орієнтуватися у його вмісті.

Ідеї робочої зони для рукоділля у домі

Якщо ви вибираєте варіант поличного сортування приладь, вам варто подбати про належне покриття стіни, до якої кріпитимуться полиці, або біля якої поставите робочу шафу чи стіл.

Якісним покриттям стане Śnieżka PLATINIUM® MODERN. Це плямовідпірна латексна фарба, покриття якої  не вбирає забруднення від водних фломастерів, акварельних фарб, їжі, тощо.

 

 

 

 

Ідеї робочої зони для рукоділля у домі

Фарба виготовлена з використанням інноваційного компонента Teflon TM surface protector, який менше притягує пил. Покрити такою фарбою можна стіну чи стелю із цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, деревини і деревопохідних матеріалів, а також склошпалери та інші шпалери, які можна фарбувати.

Зважаючи на її стійкість, фахівці рекомендують використовувати  Śnieżka PLATINIUM® MODERN для покриття стін, біля яких розташовані робочі зони. Навіть якщо ви забрудните стіну фарбами, які використовуєте у своїй роботі, їх буде легко змити.

Встановлюючи у робочий сектор стіл, зважте, що він повинен бути міцним та добре закріпленим. Підхід до нього має бути зручним із різних боків, особливо, коли із виробом треба працювати у різних ракурсах. Це актуально для закрійників, модельєрів одягу, кравчинь

Ідеї робочої зони для рукоділля у домі

Пам’ятайте: найважливішою деталлю в облаштуванні робочої зони для хендмейду має бути комфортність та ваше бажання творити у цьому просторі.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 3,00 з 5
Loading...