12 Червня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ

Made in Ukraine: ТОП-5 стильних предметів декору


Сьогодні модно мати у гардеробі одяг від українських дизайнерів, а у помешканні – предмети декору від українських брендів. Щоб вибрати стильну новинку, навіть не потрібно йти до магазину. Досить завітати в Instagram. Ми вже там побували і знайшли для вас п’ятірку цікавих новинок.

Декоративне оригамі від Yumegamishop

Поціновувачам усього сучасного сподобаються анімалістичні паперові моделі. Їх можна повісити на стіну як декор, а перед цим кожне оригамі треба зібрати власноруч. І цікаво, і весело – а потім предмет гордості ще й прикрашатиме вашу кімнату.

Декоративні світильники від GAFF

Дизайн-студія виникла на основі лінійки світильників T&М objects. Зараз бренд GAFF виготовляє  різноманітні прилади освітлення. Нам сподобалися ці яскраві декоративні лампи. Навіть вимкнені вони одразу привертають до себе увагу.

Гамак від OHAINA

Якщо гамак у помешканні – це мрія, то плетений гамак від OHAINA – мрія, що може стати реальністю. Бренд спеціалізується на виготовленні текстильних елементів з грубою в’язкою. Якщо не можете придумати, куди повісити гамак, придивіться до їхніх ковдр. Ефект хюґе гарантовано!

Килим з овечого хутра від Fully Wooly

Приємні на дотик, теплі, як спогади дитинства, та водночас сучасні і стильні – килимки з геометричними малюнками з гіпоалергенної вовни від Fully Wooly навіть підлогу в домі зроблять затишною.

 

Ваза від Vahan Avakian

Vahan Avakian – дизайнер, що працює в техніці полігональної скульптури (в одній стилістиці з декоративними оригамі від Yumegamishop). Ваза, що не потребує квітів, і є самодостатнім предметом інтер’єру – чудове рішення для сучасних мінімалістичних інтер’єрів. Кожен виріб художник виготовляє власноруч. Кольорову гаму можна вибрати індивідуально.

А які вироби українських предметних дизайнерів подобаються вам?

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...
ТЕГИ: made in Ukraine