16 Серпня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Матова чи глянцева стеля – “за” і “проти”

Важливим елементом інтер’єру є стеля. Який вплив матиме на дизайн приміщень матовий чи глянцевий відтінок стелі?


Блиск і сяйво глянцю
Сучасний ремонтно-будівельний ринок пропонує безліч варіантів глянцевих стель. Насамперед варто пам’ятати, що глянцева поверхня добре відбиває світло. Тож Ви матимете відображення на стелі, як у задзеркаллі. Перевага такої стелі в тому, що можна вдало експериментувати зі світлом та грою тіней. Візуально глянцева стеля збільшуватиме простір кімнати, а стіни здаватимуться значно вищими. Тож такий варіант добре підійде у помешканні з низькими стелями.

Матова чи глянцева стеля – “за” і “проти”

Проте слід пам’ятати і про недолік глянцевих поверхонь: оскільки для монтування глянцевої стелі використовують переважно технологію натяжних стель, то дизайнери зітхають із приводу обмеження покрівельної здатності такого полотна – Вам доведеться комбінувати полотно фрагментами, адже шви натяжної стелі виглядатимуть не надто естетично.
Можливе також фарбування стелі фарбою, покриття якої створює глянцеве покриття. Проте поверхня стелі повинна бути ідеальною, адже глянцеве покриття зробить помітними найменші нерівності. Тому, якщо Ви вирішили надати стелі глянцевого ефекту, слід ще на початку ремонту подбати про якісне вирівнювання.

Матова чи глянцева стеля – “за” і “проти”

Матова лагідність
Головна перевага матових стель в тому, що за ними легше доглядати. Якщо йдеться про натяжні стелі, то матове полотно значно заощадить Ваші видатки. До того ж, таке покриття гарно виглядає у будь-якому інтер’єрі.
Щодо фарбування, слід висловити певні переваги такої стелі. Фарбування у матове покриття здатне замаскувати недоліки та нерівності поверхні, яка рідко буває ідеальною. До того ж, класичний, м’який білий тон буде доречним у будь-якому дизайнерському рішенні. А якщо обрати відповідну фарбу, то вона дозволить поверхні дихати та матиме перевагу в екологічності.

Матова чи глянцева стеля – “за” і “проти”

Порада від нашого експерта: 
Якщо Ви обрали матову поверхню, найкращим рішенням буде нова матова акрилова фарба для стель Śnieżka Platinium® Ceiling. Вона призначена спеціально для покриття стелі, має добру адгезію, газо- і паропроникна. Вирізняється білизною. Фарба Śnieżka Platinium® Ceiling не залишає смуг на поверхні та має хорошу покривну здатність. Наносити фарбу слід за допомогою валика або розпилювача (у важкодоступних місцях можна скористатись пензлем) у 2 шари.

Матова чи глянцева стеля – “за” і “проти”

Можна довго сперечатись щодо переваг і недоліків різних матеріалів та дизайнерських рішень, проте головним є кінцевий результат ремонту – Вам повинно бути комфортно в оселі. Тож який тип стелі краще – вибирати Вам!

Матова чи глянцева стеля – “за” і “проти”
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...