15 Липня 2019
ІНТЕР'ЄР

Ретростиль повертається?


Ретростиль 60-х – 80-х  вже декілька років на піку популярності серед модних архітекторів, дизайнерів інтер’єрів та декораторів. Він характеризується поєднанням яскравих вибухових відтінків, незвичними використанням меблів з чіткими і плавними формами. Ретронапрямок сподобається тим, хто любить мікс різностильових предметів, вибирає неординарні речі, соковиті відтінки. Цікаво, чи дійсно яскраві незвичайні інтер’єри,  які хоч і віддалено, але нагадують нам фільм “Діамантова рука”,  викликають зацікавленість в українців.  Чи використали б ви дизайнерські  ідеї 60-тих для вашого помешкання, чи все таки не готові до присмаку радянських часів у ваших оселях?

Основні риси ретростилю 60х – 80-х

Гладка полірована поверхня корпусних меблів. Цікава трикутна або конусоподібна форма ніжок шаф, столів, крісел

Матеріали, що характеризують цей стиль: хром, скло, пластик, дерево. Геометричні і квіткові візерунки на поверхнях меблів, оббивці, стінах, текстилі.

Поєднання несхожих між собою предметів. Так, для обідньої зони або вітальні можна використовувати стільці з різних матеріалів, кольорів і форм.

Перевагу слід надавати відтінкам природи: лимонному, жовтому, помаранчевому, теракотовому, коричневому, золотому, зеленому. Для акцентування використовують яскраві домінантні  кольори: фуксія, глибокий синій, м’ятний, червоний.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 2,00 з 5
Loading...