26 Вересня 2014
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Keep calm and love autumn

Осінь прекрасна пора року! Ми створили галерею з чудовими предметами, які вам нагадають про чарівність цього періоду.


З чи у вас асоціюється осінь? Це жовте листя, холодний вітер і авжеж гарбузи! Гарбузи – це дуже оригінальний елемент декори. Вони бувають різних відтінків, тому можна зробити яскраві акценти. Наприклад, можна хаотично розставити гарбузи у кухні або створити цілу композицію з гарбущами для прикрашання вашої домівки.

Keep calm and love autumn

Кориця та шишки. Це невеличкі елементи, які можна додати в інтер’єр вітальні або спальні. Кориця може додати аромату тепла, а шишки створять атмосферу “лісу” прямо у вас дома. Тож, це прості деталі, які можна легко придбати та назбирати в лісі.

Keep calm and love autumn

Теплі пледи та чай. Осінню більше нічого і не потрібно. Прийти з роботи, заварити запашного чаю та вкритися теплим пледом. Можна ще включити улюблений фільм чи серіал або почитати гарну книжку. За це ми любимо осінь більше всього!

Keep calm and love autumn

Тепле освітлення. Осінь – це час, коли починає раніше темнішати на дворі. Тому, ми частіше виокористовуємо люстри та ліхтарі. Вони обов’язко мають бути з теплим світлом. Тоді ви зможете створити справжній затишок.

Keep calm and love autumn

Різнокольорові свічки. Полум’я від свічок не зігріє восени, проте створить романтичну атмосферу. Використовуйте їх час від часу. А в інтер’єрі такі кольори будуть нагадувати різнокольорове листя, яке кружляє на дворі. Вибирайте яскраві кольори, тоді ви зможете кожного разу поповнювати запаси свічок ще якимось кольором.

Keep calm and love autumn

Крісло-качалка, дерв’яні меблі – все це створить справжній домашній затишок. Такі елементи лиш варто прикрасити осінньою гаммою кольорові і вона заграє по-новому.

Keep calm and love autumn
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...