3 Червня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

5 ідей для застосування фарби Śnieżka PLATINIUM® MAGIC


Фарба Śnieżka PLATINIUM® MAGIC створює на стінах покриття з ефектом шкільної дошки. На ньому можна писати і малювати крейдою, скільки завгодно, хоч щохвилини оновлюючи записи і малюнки. Пропонуємо 5 натхненних ідей для дизайну кожної кімнати у домі. Упевнені, вашому інтер’єру сподобається!

Для передпокою

Тут, як правило, мало місця, тому кожна деталь має бути максимально практичною. Якщо перетворити частину стіни на календар чи зону для нотаток, ви не забудете про важливі події, адже при вході чи виході з дому бачитимете нагадування. Як варіант, можна пофарбувати не стіну, а дошку  повісити у передпокої.

Для кухні

У цій частині квартирі фарбу Śnieżka PLATINIUM® MAGIC можна використати де завгодно: для фарбування вільної від меблів стіни, для декору робочого фартуха і навіть для дизайну фасадів меблів, адже фарбу можна наносити і на деревопохідні матеріали.

Для вітальні

Мріяли про камін? Намалюйте його! Просто і доступне рішення декорувати кімнату, де збирається вся родина. Можна щонеділі змінювати дизайн і каміну, і всієї кімнати, зображаючи на стіні різноманітні елементи – розкішну люстру, колекцію картин, власний портрет. Кожен мешканець чи гість може потренувати свої художні здібності просто у вітальні.

Для домашнього кабінету

Геніальні ідеї потрібно одразу записувати. Добре, якщо під рукою завжди є простір для нотаток. Дизайнери рекомендують облаштовувати робочий куточок далі від прохідних зон кімнати і відокремлювати його за допомогою різноманітних дизайн-прийомів. Стіна, пофарбована Śnieżka PLATINIUM® MAGIC, – одне з практичних рішень. Чорний колір поверхні візуально підкреслить робочу зону, а можливість писати просто на стінах стане у пригоді під час інтенсивної роботи над проектом.

Для дитячої кімнати

Нехай вас в жодному разі не лякає домінування чорного кольору  на стіні – діти вмить перетворять цю поверхню на картину. Головне – підготуйте для них різнокольорову крейду. Важливий момент – крихка крейда під час малювання осипається, тому передбачте, щоб близько до такої стіни не лежало килимове покриття.

Вдалих рішень з Śnieżka PLATINIUM® MAGIC!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...
ТЕГИ: Śnieżka PLATINIUM MAGIC