12 Липня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Бетон у декорі – цілком реально!


Гадаєте, що бетон можна використати винятково для спорудження масивних конструкцій? А от і ні. Часи, коли бетонна конструкція сприймалася як елемент незавершеності, минули. Сьогодні – це стильний елемент сучасного інтер’єру.

Екологічний і недорогий матеріал дизайнери охоче застосовують для створення інтер’єрних родзинок, приміром, світильників, ваз, підсвічників, статуеток, підставок для кухонного начиння та засобів гігієни.

Масивний бетонний світильник підійде для створення атмосфери помпезності у великій просторій кімнаті або ж для мінімалістичного інтер’єру у невеличкому приміщенні, де така лампа буде центральним елементом. Його колір можна змінювати, залежно від кольорової гами стін чи інших елементів декору.

Підсвічник із бетону виграшно виглядатиме у вітальні, просторій кімнаті, де буде розташований невеликий журнальний столик. Свічка для такого світильника має бути лаконічною та стриманою, щоб не створювати гротеску.

Ніжності та королівської вишуканості додасть бетонна ваза, в якій однаково виграшно виглядатимуть квіти із оранжереї чи польові ніжні рослинки.

А єдиний пишний вазонок оригінально виглядатиме на вікні, якщо його посадити у бетонний горщик.

У сучасній ванній кімнаті із  масивною та широкою зоною для умивання, гармонійно впишуться бетоні підставки для гігієнічних засобів. Такі елементи декору мають високий рівень зносостійкості, їх можна легко перефарбувати, щоб освіжити інтер’єр, надавши нотки грайливості. Вироби із бетону легко миються та не ковзають на поверхні.

Інтер’єрні елементи із бетону легко впишуться у популярний нині мінімалізм, зробивши вдалий та стриманий акцент.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...
ТЕГИ: Бетон у декорі