19 Серпня 2017

Запрошуємо гостей

Не обов′язково влаштовувати це у кафе, ресторані чи клубі. Гарну вечірку чи обід можна організувати вдома чи на дачі. І в цьому є багато переваг.


Не потрібно лякатися, що Ви з цим не впораєтеся. Головне – не боятися труднощів. Насамперед варто потурбуватися про наїдки та напої, відпочинкову програму, музичне оформлення, місце для танців та релакс-зону.

ЇЖА ТА НАПОЇ

Щоб організація вечірки вдома не перетворилася у важку та виснажливу роботу, зовсім не обов′язково готувати «перше, друге і десерт». Поцікавтеся, де можна замовити смачну піцу чи суші. Зробіть декілька видів канапе та напоїв, креативно оформіть тарілку з фруктами, сирами та ковбасами. На десерт можна подати морозиво. Для того, аби всі гості були задоволені, слід заздалегідь розпитати їх про вподобання чи непереносимість певних продуктів.

Тому варто подбати про таких людей і приготувати кілька страв, які б відповідали їхнім вимогам. Це саме стосується і напоїв. Адже багато людей не вживають газовані та алкогольні напої. Найкращим варіантом для напоїв є коктейлі.

ПОСУД

На загальне враження та атмосферу вечірки, безумовно, впливає вигляд столу та його сервірування. Підберіть скатертину та серветки в тон посуду, чи згідно тематики свята. Посуд повинен бути зручним, красивим та легким в користуванні. Саме з цих причин слід пожертвувати двадцять-тридцять хвилин свого часу на миття посуду після вечірки, і скористатися керамічним посудом та металевими приборами.Для алкогольних напоїв та коктейлів приготуйте скляний посуд, оскільки лише так зможе зберегтися смак, консистенція та й вигляд напою.

МУЗИКА

Створіть список пісень, які були б до вподоби більшості чи просто відповідали тематиці вечірки. Перелік пісень повинен бути досить довгим, аби пісні не повторювалися занадто часто, адже це може надокучити. Якщо Ви помітили, що на окрему пісню чи стиль музики гості свята реагують активніше – підтримайте цей настрій, ввімкнувши цю пісню ще раз.

РОЗВАГИ

Окрім жвавих танців, потрібно запропонувати веселі ігри чи конкурси. Простіше та цікавіше, якщо організовувати вечірку у певному стилі. Тоді і одяг, і розваги, і музику підібрати легше.

Запропонуйте гостям дотримуватися дрес-коду. Цікавим варіантом є вечірка-маскарад. Фішкою такої вечірки будуть саме костюми та образи. Вечірка -знайомство, говорить сама за себе. Для такої вечірки слід підібрати ігри саме для представлення кожного гостя, знайомства та спілкування. Також під час вечірки можна запропонувати конкурси, де кожен запрошений зможе продемонструвати свій талант чи вміння.

ДЕКІЛЬКА ПОРАД

  • Якщо немає можливості забрати з підлоги килими і дозволити гостям, повитиравши ноги в мокру ганчірку, залишитися взутими в те, в чому вони прийшли, то за декілька днів до події попередьте їх прихопити змінне взуття.
  • У ванній необхідно покласти нове мило, або флакон з крем-милом, декілька чистих рушників, а найкраще – паперові рушнички, а також додаткові рулони туалетного паперу.
  • Заздалегідь підготуйте спальне місце та чисту постіль, якщо хтось із запрошених залишиться на ночівлю
  • Приділяйте кожному гостю свою увагу, а також стежте за тим, аби усім було комфортно, зручно. Дбайте, аби ніхто не нудьгував.

Пам′ятайте: не перестарайтеся з організацією, щоб не перевтомитися, адже і Ви повинні розслабитися і розважитися на цьому святі.

Автор: Таня Дика

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...