26 Травня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Як поприбирати після ремонту?

Навести лад по ремонті – завдання справді не з простих. Отже, як прибирати швидко й ефективно?


Як поприбирати після ремонту

По-перше: заздалегідь подбайте про захист усіх предметів

Хочете швидко поприбирати по ремонті? Перш ніж узагалі починати ремонт, подбайте про відповідний захист приміщень! Година, що її ви витратите, аби захистити ремонтовані приміщення, – це іноді дві години, що їх згодом доведеться згаяти на їх прибирання.

Малюєте, тинькуєте, шпаклюєте? Чудово! Перш ніж почати працювати, все у приміщенні обережно понакривайте і позагортайте поліетиленовою плівкою, яку можна придбати у будь-якому будівельному супермаркеті. Також пам’ятайте про захист усіх речей і предметів, які можна ненароком вимазати фарбою, наприклад, радіаторів, дверей кімнат та пластикових вікон.

Годі оцінити користь, яку дають з цього погляду… мішки для сміття – ними варто скористатися, починаючи ремонт. У міру того, як посувається робота, виростає й гора сміття, яку ми часто кидаємо собі під ноги, і це головний недолік будь-яких ремонтних робіт.

По-друге: пам’ятайте про силу тяжіння!

Що це означає? Як Ви чудово знаєте, все, що важче за повітря, падає на землю. Отже, якщо ви починаєте прибирати підлогу, переконайтеся, що не змарнуєте зусилля, бо ж курява, що падає згори, знову забруднить її.

Ось чому, завжди, наводячи лад у відремонтованому приміщенні, рухайтеся згори вниз. Завдяки цьому весь бруд падатиме вільно на підлогу, і насамкінець Ви приберете її.

По-третє, починайте прибирати насухо.

Це основний принцип прибирання по кожному ремонті. Спочатку ви прибираєте насухо. Замітаєте, пилососите, а потім переходите до мокрого прибирання.

Поприбирати після ремонту

По-четверте: волога насамкінець.

Відра, швабри, губки, тканини, надто ж ті, які добре вбирають воду, – це останнє, за що вам слід братися. Мокрі роботи завжди залишайте під кінець. Інакше матимете справжнісіньке болото!
Лише не переборщіть з кількістю води. Її має бути якнайменше. За жодних умов не слід мити щойно пофарбовані стіни! Інструкція з фарбування на упакуванні повинна інформувати вас про те, скільки фарба сохне і коли можна чистити поверхню.

Тож навели лад по ремонті – гайда насолоджуватися і надихатися новою атмосферою у помешканні!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...