14 Березня 2014
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

ЛІТНЯ ПРОХОЛОДА

Влітку ми хочемо почуватися свіжо та легко. Особливо в місті важко знайти зелене затишне місце для відпочинку. Чи наш дім може стати для нас таким оазисом?


Світлі кімнати, витримані у білих та блакитних тонах, чудово заспокоюють та знімають напругу. Перебуваючи в них, Ви не тільки відпочинете від літної спеки, але матимете можливість насолодитися склянкою свіжозвареної м’яти чи власноручно приготованим десертом з морозива. Для інтер’єрів цього типу найкраще вибрати природні кольори: коричневий (земля), блакитний (вода), білий (повітря). Використання холодних відтінків кольорів (як головних або ж контрастних) надасть нам почуття свіжості і дозволить відпочити.

У правильно облаштованому просторі добре виглядають зручні та сучасні меблі, які гармонійно поєднуються зі стінами. Такий вибір підкреслюватиме літню легкість і витонченість Вашого помешкання.

ЛІТНЯ ПРОХОЛОДА

ПОРАДА ЕКСПЕРТА

Для невеликих інтер’єрів зі слабким освітленням ідеально підійдуть прохолодні та пастельні тони. В одній із наших пропозицій облаштування інтер’єру використано колір №102 матової латексної фарби Śnieżka Nature, а також №105 Така колористика створює враження враження затишного і водночас дуже просторого інтер’єру.

Більше інформації про вироби на сайті www.sniezkanature.com.ua

ЛІТНЯ ПРОХОЛОДА
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...