7 Липня 2020
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Надаємо нового вигляду дитячому ліжечку


Надаємо нового вигляду дитячому ліжечку

Modern interior of child room

Так, ліжечко могло дістатися у спадок, але потребує реставрації. На ньому могли залишитися пошкодження від попереднього «сплюха», або ж його встиг пошкодити новий власник. Його могли подарувати родичі, але не вгадати з інтер’єром дитячої кімнати. Можливо, ліжечко й геть «чисте полотно» і ще потребує фарбування, або ви сумніваєтеся в якості та безпечності наявного фарбованого покриття. Зрештою, ви можете захотіти створити унікальне спальне місце для своєї малечі, втіливши цікаві власні чи «підглянуті» ідеї.

Причин, чому потрібно пофарбувати дитяче ліжечко, справді знайдеться багато. Але правила, за якими обираємо виріб для надання дитячому ліжечку нового вигляду, універсальні для кожного конкретного випадку. Найбільшим попитом серед батьків користується акрилова емаль, яка зарекомендувала себе як безпечний для здоров’я дитини виріб. Тому рекомендуємо використовувати під час оновлення дитячого ліжечка. Śnieżka Supermal® Акрилова Емаль. Виріб підходить для декоративно-захисного фарбування поверхонь із дерева й металу. Виріб володіє відмінною адгезією з основою та чудовою покривною здатністю, високою стійкістю до механічних пошкоджень, УФ-випромінювання та мийних засобів, чим забезпечує стійке та довговічне покриття.

Надаємо нового вигляду дитячому ліжечку

Але, безперечно, головною перевагою акрилової емалі Śnieżka Supermal® є її екологічність. Виріб має український знак екологічного маркування «Зелений журавлик», який означає, що продукція є безпечною й внесена до Реєстру екологічно сертифікованої продукції України.

Крім того, емаль зручна в користуванні – її легко наносити та вона порівняно швидко висихає. «Вишенькою на торті» є, звісно, є декоративний ефект – шовково-глянцевий ступінь блиску.

Етапи оновлення ліжечка:

  1. 1. Для зручності фарбування за можливості розберіть ліжечко на частини.
  2. У разі потреби зніміть стару (-ий) фарбу (лак) та відполіруйте дерев’яні поверхні абразивним папером дрібної зернистості, намагаючись зробити їх якомога більш гладкими.
  3. 3. Очистіть від пилу та знежирте поверхню. Зокрема, промийте та осушіть і ті елементи ліжечка, які не покриватиме емаллю.
  4. Нанесіть емаль тонким рівним шаром. У разі нанесення другого шару дочекайтесь, щоб висохнув перший.
  5. 5. Фарбування слід розпочинати з важкодоступних місць, а потім переходити до більш відкритих поверхонь.
  6. Фарбуючи окремі елементи (наприклад, іншим кольором), використовуйте малярні стрічки для акуратного нанесення емалі.
  7. 7. Дайте ліжечку висохнути у провітреному приміщенні, наприклад на балконі.
  8. Насолоджуйтесь результатом!
Надаємо нового вигляду дитячому ліжечку

3d interior of the children's room

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...