25 Березня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Куточок краси у спальні: 3 правила облаштування

Будуар – мрія кожної жінки. Як її втілити?


Туалетний столик – зручне місце для зберігання безлічі жіночих аксесуарів: кремів, декоративної косметики, прикрас, шпильок для волосся тощо. Найкраще облаштувати жіночий куточок у спальні, щоб швидко довершувати образ зранку і готуватися до сну ввечері. Dekoratorium пропонує три поради для затишного інтер’єру куточку краси.

1

Щоб виокремити зону міні-будуару у спальні, скористайтеся ширмою. Також можна зонувати простір конструкціями на стелі чи підлозі або ще найпростіше – пофарбувавши стіну. Колір має гармоніювати з інтер’єром спальні та водночас акцентувати увагу на місці для усамітнення.

2

Чим ближче туалетний столик до вікна, тим краще. Це потрібно для того, щоб наносити макіяж при природному світлі. Для вечірніх процедур варто обладнати куточок додатковими світильниками. Це може світлодіодна стрічка навколо дзеркала, бра по обидва боки від нього або торшер.

3

Кількість і розмір меблів залежить від площі, відведеної для жіночого куточка. Якщо спальня маленька, туалетний столик замінить настінне дзеркало на весь ріст і невелика тумба чи журнальний столик для косметики.

А у вашій спальні вже є куточок краси?

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...