11 Травня 2016
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

ГОЛОВНІ ПОМИЛКИ ПІД ЧАС ФАРБУВАННЯ СТІН

І це варто запам’ятати


1. ФАРБУВАННЯ НЕПІДГОТОВЛЕНИХ СТІН

Підготовка основи впливає на кінцевий результат. Дрібні дефекти, пил від попереднього фарбування не зникнуть під новим шаром фарби. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, підготуйте основу стіни заздалегідь. Спочатку очищуємо стіну від пилу і жиру та ретельно оглядаємо. Потім ремонтуємо дефекти та недоліки на поверхні, зачищаємо шари, які лущаться, плісняву і грибок(обробляємо виробами згідно з призначенням), після повного висихання всю поверхню ґрунтуємо. Матеріали, які допоможуть підготувати вашу стіну до фарбування:

  • Шпаклювальна гладь ACRYL PUTZ FINISH
  • Мило малярське
  • Sniezka ДЛЯ СЛІДІВ ВІД ПРОТІКАННЯ І ПЛЯМ
  • Sniezka PUMA протигрибковий засіб

 

ГОЛОВНІ ПОМИЛКИ ПІД ЧАС ФАРБУВАННЯ СТІН

2. НЕПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ІНСТРУМЕНТУ

Використання відповідного інструменту не менш важливий, ніж вибір фарби.
Пензлі низької якості можуть залишати на стіні ворсинки, які потім треба удаляти вручну. Фактурні валики, погано підібрані до типу фарби, не зможуть її рівномірно розподілити по поверхні стін.

Перед придбанням валика краще прочитати етикетку на упаковці, щоб вибрати найкращі інструменти, які рекомендує виробник фарби.
Перед придбанням валика краще проконсультуватися з продавцем-консультантом. Обирайте пензель з натуральною щетиною(для акрилових виробів), він не залишатиме ворсин на поверхні.

3. НАНЕСЕННЯ ФАРБИ

Стіна повинна бути сухою, фарбування мокрої або вологої поверхні – це одна з найпоширеніших помилок. В таких місцях фарба втрачає адгезію, і це може спричинити здуття та відслоювання . Ще одна помилка – нерівномірне фарбування.

Від такого фарбування утворюються на поверхні стін плями, смуги та сліди від валика.

Фарбу треба наносити згори донизу або так званою літерою “V”. Перерву у фарбуванні робимо лише тоді, коли вся поверхня стіни або стелі вкрита новим шаром фарби. Не можна занадто сильно притискати валик до стіни, на поверхні можуть залишатися смуги.

4. НЕПРАВИЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ФАРБУВАННЯ

Найкращі умови для фарбування – це температура приблизно 18-25 градусів за Цельсієм. Від занадто сухого повітря фарба може занадто швидко висихати, а це ускладнює плавне поєднання послідовно нанесених шарів фарби, адже виправлення, зроблені на підсохлій фарбі, виглядатимуть як смуги або дефекти покриття.

Пам’ятаючи про ці основні помилки ваша стіна виглядатиме бездоганно. Можна сміливо приступати до ремонту.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...