19 Лютого 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Сервірування сніданку: 5 простих ідей

Створюємо чудовий настрій на весь день!


Як день почнеш, так його і проведеш. Значить потрібно, щоб ранок був красивим і смачним! Зранку, як правило, немає вільної хвилини, тому ми пропонуємо прості рішення для сервіровки сніданку. Такий декор може дозволити собі кожен!

Святковий посуд

Маєте вдома нарядний сервіз, а користуєтеся ним раз на рік? Запровадьте нову традицію – раз на тиждень снідати усією родиною з красивого посуду. Ранок, проведений разом, – це справжнє свято!

Яскравий текстиль

Серветки, скатертина чи яскраві рушники для кухні – нехай вдома буде кілька наборів домашнього текстилю. Вибирайте колір залежно від настрою, з яким прокинулися!

Яскравий текстиль

Букет квітів

Якщо ввечері дорогою додому купити букет улюблених квітів, а зранку прикрасити ними стіл – навіть похмурий ранок стане сонячним. До речі, для атмосфери буде достатньо навіть однієї квітки. Головне, щоб вона подобалася вам і вашим домашнім.

Сервірування сніданку

Ароматна деталь

Відкрийте холодильник і знайдіть там свіжу зелень. Гілочка розмарину, петрушки чи навіть стовбур селери на серветці біля столових приборів зроблять ваш сніданок яскравішим і смачнішим.

Ароматний декор

Нове місце для сніданку

Звикли снідати за обіднім столом на кухні? Наступного разу влаштуйте сніданок на барній стійці, підвіконні чи на кавовому столику у вітальні! Упевнені, зміна локації приємно здивує вас і ваших домашніх.

Сніданок для родини

Смачного сніданку!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...