25 Травня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Дизайн дитячої для малюка від 3 до 6 років

Батькам на замітку!


Після 3-х років і у дитини, і у батьків починається активний період життя. Малюк засвоюює нову інформацію, вчиться бути самостійним, а також грає у дорослого. Все це відбувається у його дитячому просторі. Яким повинен бути дизайн дитячої кімнати для малюка від 3 до 6 років?

Якщо раніше малюк спав і проводив багато часу в кімнаті батьків, то після трьох років він прагне власної території. У цей період діти починають гратися у будівельників і зводять у квартирі різні вігвами і будиночки. Ця гра дозволяє їм почуватися у безпеці і вчить розумінню кордонів. Важливо: виділити дитині місце для цих ігор і надати безпечні «будматеріали» (покривало, подушки, валики).

Оскільки межі світу дитини починають швидко розширюватися, у дитячій потрібно облаштувати зони для занять, якими цікавляться син чи донька. Так, в інтер’єрі може з’явитися спортивна стінка, мольберт для малювання, столик для ліплення, пухнастий килим для ігор ляльками або для розвивальних вправ.

Цікавий момент – результати творчості малюка потрібно виставити на показ. Малюнки можна закріпити на холодильнику або повісити у вітальні. Ще один спосіб – облаштувати в дитячій спеціальне місце для його робіт. Наприклад, стелаж, полицю або просто частину стіни.

ŚNIEŻKA рекомендує

Стіни в дитячій кімнаті малюка, якому виповнилося 3 роки, беруть активну участь у розвитку його здібностей. Якщо раніше вони були просто частиною дизайну, то тепер – це простір для навчання і творчості. Практичне рішення – пофарбувати частину стіни фарбою Śnieżka PLATINIUM® MAGIC. Отримаєте покриття з ефектом шкільної дошки. На ньому можна малювати крейдою, вчитися писати, рахувати тощо. Фарба абсолютно безпечна для використання у дитячих кімнатах.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...