21 Лютого 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Зонування кімнати: ширма в інтер’єрі

Як один предмет може розділити простір?


Зонування кімнати можна здійснити різними способами. Проте найпростіший – встановити ширму в інтер’єрі. Як правильно застосувати цей елемент дизайну в просторі різних частин квартири, розповість Dekoratorium.

Перегородка у кімнаті: варіанти використання ширми

Перегородка у кімнаті у вигляді ширми розділяє простір на частини. У яких випадках це буде корисною ідеєю декору і дизайну?

Передпокій

Якщо розмір коридору дозволяє встановити ширму, за її стінками можна заховати гардеробну. У такому затишному куточку гість може спокійно зняти верхній одяг і привести себе в порядок. Ширму для передпокою можна підібрати з кишенями для різних дрібниць – ложок для взуття, гребінців, парасольки тощо.

Ширма у передпокої

Кухня і їдальня

У кухні ширма допоможе відокремити їдальню чи обідню зону. Не обов’язково робити це щодня, а тільки в особливих випадках –  для створення затишної атмосфери. Тоді кухонне начиння не відвертатиме увагу від сімейної вечері або вечірнього чаювання з подругою.

Вітальня

Кожна вітальня завжди виконує кілька функцій. Завдяки ширмі можна організувати кімнату в кімнаті: відокремити робочий куточок, місце для читання, зону для відпочинку, спальне місце тощо.

Існують моделі ширм, які трансформуються в стелаж. Вони можуть виконувати ще й функцію книжкової шафи.

Декор кімнати своїми руками – порада від Sniezka

Якщо ви знайшли ширму у потрібному дизайні, проте у негармонійному для вашої кімнати кольорі, – не проблема. Її можна легко перефарбувати завдяки ŚNIEŻKA SUPERMAL АКРИЛОВА  ЕМАЛЬ. Фарба призначена для виробів з деревини, деревопохідних матеріалів та металу і має палітру з 20 кольорів+білий.

Зонування кімнати: ширма в інтер’єрі

Спальня

За стінами ширми зручно влаштувати місце для переодягання. Модель бажано підбирати стійку, щоб на неї можна було навішувати одяг на вішаках або аксесуари (шарфи, капелюхи, намисто). Вийде справжній будуар. Якщо в спальні є туалетний столик, його також можна заховати за ширму.

Дитяча кімната

У дитячій кімнаті ширму потрібно використовувати обережно – не дивлячись на стійкість цього предмета дизайну, граючись, діти можуть її перекинути. Але це не означає, що ширмі тут не місце. Вона може розділити простір дитячої кімнати для двох дітей.

Особливо це зручно, якщо діти різної статі або різного віку. Так, малюк зможе заснути в затемненому ширмою кутку, а школяр – робити домашнє завдання, включивши світильник біля столу або над своїм ліжком.

Ширма у дитячій кімнаті

Навіть просто стоячи біля стіни, ширма стильно прикрасить інтер’єр. А якщо використовувати її для зонування кімнати, можна легко підлаштовувати простір під будь-який сценарій проведення часу.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...