5 Березня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Весна в інтер’єрі: 5 експрес-способів декору

Мінімум зусиль – максимум ефекту!


Хочеться оновлень в просторі квартирі за мінімум часу? Це можливо! Dekoratorium підготував 5 швидких способів освіжити інтер’єр за кілька годин.

1

Нові штори на вікнах та декоративні подушки на дивані вмить створять весняний настрій в оселі. Спробуйте знайти подушки у модному кораловому кольорі  або ж просто у яскравій гамі, яка у вас асоціюється з новим сезоном.

2

Зміна сезону – чудова нагода оновити постільну білизну.  При виборі візерунку не обов’язково зупинятися на квіткових сюжетах. Достатньо, щоб нові простирадло і подушки викликали у вас позитивні емоції.

3

Пофарбувати стіну в одній з кімнат – завдання на кілька годин, а результат дивуватиме вас не один сезон. Якщо долучити до справи всіх мешканців, час пройде швидко, весело і непомітно. Для роботи знадобиться валик, захисна плівка і фарба. Для житлових кімнат використайте плямовідпірну фарбу Śnieżka PLATINIUM® MODERN, для вологих приміщень – Śnieżka PLATINIUM® KITHCEN-BATH.

4

Нове вбрання для кімнатних рослин приверне увагу до вікна і нагадає, що надворі весна. Можна придбати нові декоративні кашпо або ж розмалювати старі.

5

Розташуйте меблі по-іншому. Просто як експеримент змініть звичне розташування дивану чи обіднього столу. Спочатку буде незвично і незручно. Проте дайте собі кілька днів призвичаїтися і, можливо, така перестановка залишиться надовго!

Яскравої весни вашим оселям!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...