23 Лютого 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Декор-ідея – фарбуємо яскраво лише одну стіну!

Як освіжити дизайн простору за вихідні


Хочеться змін в інтер’єрі, але ви не готові на великий ремонт? Просто зробіть одну зі стін кольоровою. Це дизайн-рішення можна втілити самостійно усього за вихідні, залучити до роботи всю родину й отримати чудовий декоративний результат.

Перш ніж взятися до роботи, визначтеся з кольором та яку саме стіну будете фарбувати. Тут все залежить від мети, яку ви хочете досягти. Адже кольорова стіна може скоригувати пропорції кімнати, візуально збільшити чи, навпаки, зменшити простір, зробити помешкання світлішим чи темнішим.

  • Якщо у вас вітальня прямокутної форми, можна одну з довших стін, наприклад за телевізором, перефарбувати у світлий чи, навпаки, насичений колір. Так, ви акцентуєте увагу на медіазоні й візуально розсунете стіни.
  • У довгому та вузькому коридорі дальня стіна, пофарбована у яскравий тон, «наблизить» віддалену частину передпокою.
  • Якщо вам до вподоби темні кольори, сміливо вибирайте їх для стіни навпроти великого вікна, що виходить на південну сторону. Таке рішення особливо сподобається підліткам у їхніх кімнатах. Адже такі стіни можна легко перетворити на муд-борди. На них будуть виразно виглядати плакати чи географічні карти.

Порада нашого експерта

Пофарбувати стіну за вихідні – це просто! Однак для роботи знадобиться ще грунтувальна фарба ТМ Śnieżka для якісної підготовки стіни для фарбування. Цей виріб покращує покривну здатність поверхневих продуктів і зменшує розхід фарби.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...