21 Березня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

В одному кольорі — червоний

Червоний колір має дуже потужний фізіологічний і психологічний вплив на людину.


Оформити простір з використанням цього кольору, досить складно. З одного боку, він збуджує, спонукає до дії, привертає увагу, з другого – втомлює і може здаватися вульгарним.

Затишно в такому інтер’єрі буде сильним і владним людям. Найчастіше це пояснюється тим, що колір символізує вогонь і кров, він має дуже сильну енергетику.

Поєднання кольорів

Дуже часто використовують не чистий червоний колір, а різні його відтінки: теракотовий (Śnieżka Nature 122), цегляно-червоний (Śnieżka Nature159), колір вина (Śnieżka Nature 118), яскраво-червоний (Śnieżka Nature 124). Відтінки потрібно підбирати під основний колір інтер’єру, а також відповідно до габаритів приміщення.
Білий колір є головним супутником червоного. Він прекрасно нейтралізує сильну дію червоного. Таке поєднання збільшує простір і освіжає контрастом. До цього дуету можна додати також чорний колір.

За допомогою поєднання червоного з помаранчевим, і насиченим жовтим можна наповнити інтер’єр енергією. Поєднання таких відтінків підійде для вітальні і дитячої кімнати.

Якщо ви хочете використати помаранчевий колір у поєднанні з червоним, то слід віддавати перевагу відтінку, в якому більше жовтого кольору, щоб уникнути змішування кольорів.

Дуже ефектним буде поєднання червоного кольору з зеленим, але використовуючи у такому разі лише приглушені відтінки обох кольорів. Шляхетним і елегантним буде поєднання червоного і відтінків коричневого, а також сірі барви.

Кухня

Червоний інтер’єр кухні – це вдале рішення. В поєднанні з теплими кольорами (беж, коричневий, кремовий, молочний шоколад), зігріває приміщення, покращує настрій й апетит.

В одному кольорі — червоний

Головне – не використовувати надмірно багато червоного, а поєднувати його з іншими кольорами. Червона кухня підходить для екстравертів та великих оригіналів, енергійних, активних людей. Але, якщо ви цінуєте спокій і затишок, то кухня в червоному кольорі не найкращий вибір для вас.

В одному кольорі — червоний

Вітальня і спальня

Червоний в багатьох культурах символізує любов і пристрасть, тому цей колір – прекрасне рішення для спальні молодят або, навпаки, людей, які прожили в шлюбі багато років.

Необов’язково брати для спальні чистий червоний колір. Можна використовувати, наприклад, глибокий теракотовий або світло-цегляний.

Перевага червоного в інтер’єрі вітальні робить кімнату ширшою і просторішою. Як результат — створює відчуття вільного простору.

В одному кольорі — червоний

Інші відтінки, використані в декораціях, аксесуарах, освітлювальних приладах, текстилі не зіпсують «червону» вітальню, а навпаки, урізноманітнюють її і пожвавлять, щоб вона не здавалась вульгарною.

Ванна кімната

Червоний колір часто використовують під час оформлення ванних кімнат в стилі модерн, класики або хай-тек. Він підходить для японського або єгипетського стилю. Використовуючи один червоний колір для інтер’єру маленької ванни, де стіни, меблі і аксесуари виконані в одній колірній гамі, існує величезна можливість зменшення простору. Такий вибір прийнятний винятково для просторих приміщень, для менших кімнат використовуйте червоний у поєднанні з іншими відтінками.

В одному кольорі — червоний
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...