28 Лютого 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ЕКСТЕР'ЄР

В очікуванні весни

Весна прийшла!


Отож, аби споглядання квітучих дерев та весняного сонячного проміння було справді радісним, слід заздалегідь подбати про комфорт на присадибній території.

В очікуванні весни

Упродовж тривалого зимового періоду малі архітектурні споруди (альтанки, тераси, веранди тощо) та садові меблі зазнають пошкоджень через перепад температури та вологість. Як повернути їм ошатний вигляд та створити затишний куточок на свіжому повітрі, порадить Декораторіум.

В очікуванні весни

Реставруємо альтанку

Альтанка є не тільки елементом декору присадибної ділянки, але насамперед зоною відпочинку, тому вона повинна мати і гарний вигляд, і практичну функціональність. Важливо, щоб дизайн альтанки гармонійно поєднувався із загальним архітектурним ансамблем будинку та навколишнім природним ландшафтом. Тому для альтанок переважно обирають деревину, оскільки вона має м’яку колористику та є екологічним матеріалом. Проте саме дерев’яні конструкції найбільше потерпають від вологи. Тож після морозної зими Ваша альтанка потребуватиме невеликого оновлення.

Насамперед важливо обрати надійні засоби для відновлення деревини, що захищають її від впливу зовнішнього середовища впродовж багатьох років. Для того, щоб альтанка служила якомога довше, потрібно ретельно виконувати усі відновлювані роботи. Насамперед потрібно добре очистити деревину на альтанці, видаливши попереднє лакове покриття. Коли поверхня альтанки буде сухою, рівною, чистою, тоді рекомендуємо її захистити безбарвним захисно-декоративним Імпрегнатом VIDARON. Через 24 години, як покриття висохне, наносимо на поверхню Зовнішній лак для деревини ТМ VIDARON. Завдяки формулі UV NANO-BLOCKER на основі дисперсії наномолекул оксиду церію, який захищає волокна деревини від нищення, спричиненого дією УФ-променів, цей лак захистить деревину від впливу вологи, сонячного проміння, а також подряпин і механічного пошкодження. Для надійного декорування і захисту лак потрібно наносити у два шари.

В очікуванні весни

Відновлюємо терасу

Тераса – досить вдале архітектурне рішення для відпочинку на свіжому повітрі. ЇЇ перевага у дещо більшому просторі, ніж в альтанці. На терасі можна розташувати літню кухню, встановити мангал, гамак або шезлонги. Вона може бути як відкритою, так і з навісом, який захистить від дощу або спекотного сонця. Проте відкрита тераса потребуватиме відновлення покриття, що внаслідок дії зовнішніх факторів зазнає серйозних пошкоджень. Відтак варто подбати про надійний і довготривалий захист тераси.

В очікуванні весни

Саме тому в процесі її відновлення слід надати перевагу Олії для терас VIDARON. Виріб глибоко проникає у деревину і зміцнює її структуру. Завдяки вмісту фільтрів УФ-випромінювання захищає покриття від палючого сонячного проміння. Також виріб забезпечує захист від впливу негативних атмосферних факторів. Водночас зменшує розтріскування деревини. Олія надає деревині неповторного природного вигляду. Виріб доступний у трьох кольорових версіях: сірий антрацит, королівський палісандр, іроко екзотичне, а також – у безбарвній.

В очікуванні весни

Після відновлюваних робіт альтанку чи терасу можна оздобити декоративними деревами або рослинами, що в’ються. Такий живопліт додасть шарму та романтичного акценту.

В очікуванні весни
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...