9 Лютого 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Романтичні традиції з усього світу

День закоханих святкують майже в усьому світі. Кожен край має свій звичай. Так, популярний день святого Валентина по-різному святкують в європейських країнах, США і в Японії.


США

У Сполучених Штатах Америки День святого Валентина відзначають усі, не лише закохані. За звичаєм невеликий подарунок можна підготувати для кожного: членам сім’ї, близьким друзям, навіть колегам і начальству. Найпопулярніший американський подарунок — коробка цукерок у формі серця.

Франція

Може здаватися дивним той факт, що у Франції День святого Валентина – національне свято! Свято відзначається пишно і особливо. Замість традиційних листівок коханій людині французи надсилають квіти, охоче ходять в театр, а потім продовжують святкування під час романтичної вечері.

Італія

Романтичний характер мають також й італійці. У сонячній Італії 14 лютого царює червоний колір. Чоловіки найчастіше вибирають для своїх коханих нижню білизну червоних тонів. В Умбрії, де розташовано могилу святого Валентина у неділю перед Днем закоханих відбувається особливе дійство: пари з усього світу приїжджають на могилу святого Валентина, щоб присягнути один одному у вічному коханні і вірності.

Іспанія

Дещо інша атмосфера панує цього дня в Іспанії. Її жителі дарують одне одному лише практичні подарунки: електротовари, техніку, комп’ютерні аксесуари.

Японія

У далекій Японії у цей день за звичаєм жінки дарують чоловікам солодкий подарунок. Аналогічно, як у Сполучених Штатах, тут прийнято обдаровувати не тільки кохану людину, але й членів сім’ї, друзів і колег. Американці здебільшого дарують два типи шоколадних цукерок: виконані вручну – для близьких людей, і вже готові, що призначені для знайомих. Чоловіки можуть віддячити своїм коханим 13 березня (так званий білий день), коли подарунки отримують жінки.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...