22 Червня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Як побороти алергію: головні поради від Dekoratorium

Алергія – хвороба досить підступна, адже ігнорування цієї недуги може мати серйозні наслідки.


1. Усунути подразники у ванній кімнаті.

Чи помічали Ви, що часто алергіки починають кашляти та пчихати у ванній кімнаті? У період загострення іноді навіть звична побутова хімія та засоби особистої гігієни можуть викликати алергічну реакцію. Тому краще обирати косметику, мийні засоби чи порошки для прання, що підходять для людей, що потерпають від алергії.

Як побороти алергію: головні поради від Dekoratorium

2. Найкращий друг – вода.

Якщо Ви страждаєте від алергії на пилок, то кожного разу після прогулянки варто приймати душ і змінювати одяг, оскільки пилок осідає на шкірі, волоссі та одязі, а також потрапляє на слизові оболонки. Тож, повертаючись із вулиці, приймайте душ – це порятує Вас від додаткових алергенних подразників.

3. Повноцінний сон.

Дуже часто збудники алергічних реакцій та дія антигістамінних препаратів викликають дратівливість і безсоння, або ж навпаки – сонливість і запаморочення. Тому в боротьбі з алергією важливо добре відпочивати, аби Ваш організм мав силу чинити опір недузі.

Як побороти алергію: головні поради від Dekoratorium

4. Збалансоване харчування.

Для подолання алергії важливою складовою є відповідний раціон та режим. Проконсультуйтесь із лікарем, щоб він підібрав для Вас збалансовану дієту. Спеціальний режим харчування корисний буде всім людям, які потерпають від будь-якого виду алергії. Це Вам допоможе уникнути небажаних подразників та ввести у свій щоденний раціон саме ті продукти, які допоможуть створити спеціальну мікрофлору системи травлення та боротися з алергією зсередини. Пам’ятайте, що фізичні навантаження та гімнастичні вправи підвищують імунітет, а отже – допомагають подолати симптоми алергії.

5. Кардинальне рішення.
Хворіючи на алергію, важливо дещо змінити свій спосіб життя та позбутися шкідливих звичок. Також слід облаштувати помешкання так, щоб максимально усунути подразники, які провокуватимуть посилення алергії. Насамперед зробіть косметичний ремонт у помешканні. Всі засоби, які Ви використовуєте в ремонтних роботах повинні бути максимально безпечні.

Порада від експерта Dekoratorium:
Рятівним рішенням для людей, що страждають на алергію буде гіпоалергічна фарба Śnieżka Platinium® KIDS. Вона не викликає алергічних реакцій організму (підтверджено дослідженнями в Науково-дослідному центрі профілактичної клінічної токсикології у м. Львові), не містить високотоксичних речовин, екологічні переваги фарби підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 14024. Цей виріб внесено до реєстру екологічно сертифікованої продукції України. Śnieżka Platinium® KIDS– матова латексна фарба, яка дозволяє “дихати” стінам, а головне – призначена для фарбування дитячих кімнат, а також у дитячих і медичних закладах та об’єктах із підвищеними санітарно-гігієнічними вимогами. Фарбу слід наносити у два шари за допомогою пензля, валика або розпилювача.

Як побороти алергію: головні поради від Dekoratorium

Також радимо зняти зайві предмети зі стін, що можуть накопичувати порох (полички з книгами, килими тощо). Пам’ятайте, що кондиціонери слід постійно чистити, адже вони накопичують бактерії. У помешканні необхідно досить часто робити вологе прибирання. А від килимового покриття на підлозі взагалі краще відмовитись. Не забувайте про меблі, адже вони також збирають пил, тож їх слід чистити порохотягом із вологим прибиранням. Також варто звернути увагу, чи домашні улюбленці не є джерелом подразників алергічної реакції.

Як побороти алергію: головні поради від Dekoratorium

Тож бажаємо Вам доброго здоров’я і сподіваємося, що ці поради будуть корисними!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...