7 Червня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Косметичний ремонт: 5 секретів


Рівень косметичного втручання у простір квартири визначає бюджет і, звісно, бажання оновлень в інтер’єрі. Навіть якщо бажання і можливості не зовсім збігаються, існує кілька простих і доступних варіантів освіжити простір.

1

Нове покриття на стелі. 

Як правило, під час косметичного ремонту стелю не чіпають. Завжди є місця, що потребують більшої уваги. Проте спробуйте об’єктивно оцінити стан стелі, адже від цього залежить враження від усіх наступних перетворень, які ви запланували. Якщо стеля пофарбована, оновлення не потребуватиме багато часу і витрат. Навіть ремонтні роботи не забруднять кімнату. Сніжно-біла матова акрилова фарба Śnieżka PLATINIUM® CEILING вмить надасть простору нового акценту. Завдяки спеціальним згущувачам, які уповільнюють її час висихання, фарба не залишає смуг на поверхні і легко наноситься – ідеальний вибір для косметичного оновлення.

2

Декор стін. Якщо стіни однотонні, їх можна прикрасити наклейкою-оракалом або трафаретним розписом. Що робити, якщо шпалери у квіточку і набридли, і втратили свою привабливість? Спробуйте акуратно зняти шпалери з однієї стіни (найкраще тієї, на яку першим падає погляд при вході до кімнати), підготуйте її поверхню до фарбування й оновіть покриття. Однотонна пофарбована стіна на фоні стін зі шпалерами буде ефектним елементом дизайну простору.

3

У ванній кімнаті. Якщо стіни у ванній кімнаті оздоблені плиткою, надати їм свіжого вигляду можна завдяки оновленню швів між плиткою. Звісно, це трохи копітка робота, яка вимагає сил і часу, проте коштуватиме  дешевше, ніж новий ремонт, а результат вас приємно здивує. Зверніть увагу! Фугу для швів краще вибирати кольорову у тон плитці або контрастну з нею, а не класичну білу. Якщо плитка світла, то контрастні шви зроблять інтер’єр більш виразним і сучасним.

Косметичний ремонт: 5 секретів
4

Зміни у кухні. Найлегше оновити текстиль на вікнах або кардинально змінити оздоблення, наприклад, якщо у вас роками висів тюль, замініть його японськими ролетами. Ще один спосіб – замінити фурнітуру на кухонному гарнітурі і дверних ручках. Це надихне по-новому подивитися на звичний простір.

5

Перетворення завдяки освітленню. Нові світильники або, як мінімум, нові плафони стильно змінять інтер’єр без потреби ремонтного втручання.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...