3 Травня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Дизайн інтер’єру: 4 тренди з Pinterest

У пошуках яскравих рішень


Дизайн інтер’єру – один з найзатребуваніших запитів у користувачів соціальної мережі Pinterest. Ресурс Freshome проаналізував ці дані та на їх основі склав список трендів, які будуть популярними в інтер’єрах 2019-2020. Серед них є цікаві ідеї, які можна застосувати просто зараз.

1

Жовтий колір

Жовтий подобається багатьом завдяки своїй життєрадісній палітрі. Проте не кожен вміє правильно використовувати його у дизайні приміщення. Надлишок жовтого може дратувати і надмірно стимулювати нервову систему. Найкраще додавати сонячний колір у вигляді яскравих деталей – декоративних подушок, пледу, дрібних меблів, декору тощо.

2

Каміни

Як виявилося, користувачам Pinterest часто потрібне натхнення для дизайну камінів. Найпопулярніші моделі – з мінімалістичним дизайном. Популярністю користуються не лише домашні каміни, а й моделі для вулиці, завдяки яким зони відпочинку просто неба стають ще затишнішими.

3

Текстильний декор стін

Стіни, прикрашені виробами з текстилю, стали неймовірно популярним трендом. Повернулися в моду настінні килими, макраме, декор з бахромою і виразний печворк. Цей тренд сподобається прихильникам бохостилю, етніки й еклектичних інтер’єрів.

4

Геометрія у фарбуванні стін

Прощавайте, однотонні стіни. Привіт, пофарбовані поверхні з декором. Будь-яку порожню стіну в кімнаті можна за вихідні оздобити цікавими ілюстраціями. Для цього знадобиться кольорова фарба. У пошукових запитах користувачів Pinterest домінують ідеї з геометричними абстрактними композиціями. Секрет їхньої популярності в тому, що такі зображення легко повторити власноруч.

ŚNIEŻKA рекомендує

Вирішили також поекспериментувати з декором стін? Для втілення вашої ідеї можна застосувати фарбу ŚNIEŻKA NATURE, що має 56 кольорів. І найприємніше – фарба утворює на поверхні матове покриття, стійке до миття.  

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...