13 Травня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Декор стін: картини в інтер’єрі

Перетворюємо стіни на простір для творчості


Декор стін – це простір для творчості. Картини або фотографії можуть стати виразним втіленням ваших ідей і показником хорошого смаку. Зображення, яким ви прикрашаєте свій будинок, мають не лише стати органічною частиною інтер’єру, а й викликати позитивні емоції у всіх, хто бачитиме їх щодня.

Як правильно розташувати картини на стінах

Іноді простір будинку сам вибирає місце для картини, вказуючи на порожню стіну або кут. У будь-якому випадку місце, де буде висітиме полотно, має добре освітлюватися природним і штучним світлом.

Картини на стінах візуально зменшують простір, тому якщо кімната не дуже велика, можливо, варто прикрасити її іншим декором.

Якщо картин або фотозображень декілька, їх можна розташувати на стіні по-різному. Наприклад, у класичному інтер’єрі картини на різних або одній стіні повинні бути на одному візуальному рівні. За орієнтир беруть верхній край рами.

Групу маленьких зображень різного формату можна розвісити в хаотичному порядку або вибрати центральний виразний елемент, навколо якого згрупувати інші полотна.

Якщо в будинку багато картин і хочеться змінити обстановку, спробуйте перевісити картини на нові для них місця – інтер’єр миттєво стане іншим.  

ŚNIEŻKA рекомендує

В ідеалі тло за картиною має бути нейтрального світлого кольору, проте гарно виглядає і контрастний темний відтінок. Головна вимога – щоб стіна була однорідною, без візерунків. У лінійці ŚNIEŻKA Platinum представлені фарби для використання у різних кімнатах – кухні, ванній, дитячій, вітальні тощо. Фарби мають білу основу тож їх можна тонувати у необхідний колір і створити у будь-якій частині вашої оселі ідеальне полотно для картин.  

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...