29 Травня 2014
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Декілька відтінків весни

Цьогоріч актуальними є соковиті кольори, тема природи, та фітодизайну.


Декілька відтінків весни

Грайливі весняні кольори дуже популярні. Від Парижа до Нью-Йорка модники змітають з полиць відерця яскравої фарби. Елементи природи в будинку можна відтворити насиченими кольорами: фіолетовим і синім, що нагадуватимуть цвіт квітів. Не забудьте про нейтральні тони, коричневий, сірий, тобто такі, що імітують деревину, камінь, пісок. Ці рішення внесуть у помешкання нотки простоти і натурального простору.

Варіації на тему зеленого теж відображають бажання наблизитися до природи. Один з його відтінків – м´ятний. Цей колір асоціюється з весняним листям, відчуттям прохолоди та свіжості. Приміщення з м’ятно-зеленими стінами освіжають, як і коктейль «Мохіто» в спеку. Ця барва викликає зацікавлення у дизайнерів останні кілька років, тому залишається в тренді і нині. Якщо хочете, щоб будинок був по-весняному життєрадісним за будь-якої пори року, використовуйте цей колір у своєму інтер’єрі. Якщо є сумніви з приводу того, як поєднувати кольори в інтер’єрі, cкористайтеся палітрою барв, яка створена самою природою.

Декілька відтінків весни

Текстиль і декор також повинні відображати природні мотиви. Стильно виглядатимуть предмети зі шкіри, декор з каміння і деревини. Застосовуйте прості тканини для подушок і пледів. Особливо зверніть увагу на льон. Максимально використовуйте деревину: меблі і різні аксесуари. Наприклад, дзеркала в рамах з фактурного дерева – візуально освітлять інтер’єр.

Декілька відтінків весни

Додайте кімнатних рослин у простір. Квіти – найголовніший елемент весняного інтер’єру. Фіалки, живі крокуси і нарциси обов’язково мають бути в будинку. Штучні квіти – абсолютне табу. Використовуйте квіткову тематику скрізь: починаючи з кухні і закінчуючи вітальнею. Фітодизайн – ще один тренд цього року. Обов’язково озеленіть своє помешкання. На кухні можна вирощувати свіжу зелень у яскравих горщиках.

Декілька відтінків весни

Потяг до природи в інтер’єрі легко пояснити. Сучасне життя стає все динамічнішим, енергійнішим і метушливим. Тому всі цінують дизайнерські рішення, що допомагають розслабитися, відпочити і поринути у спокій. Природні мотиви цьому вельми сприяють. Також пам´ятайте: вдале оформлення кімнати – це запорука Вашого комфорту та гармонії.

Анна Карачевська

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...